Українська діаспора закликає Канаду збільшити військову допомогу Україні

Українська діаспора закликає Канаду збільшити військову допомогу Україні

Ексклюзив
Укрінформ
Українська громада вітає оголошену Канадою додаткову економічну підтримку України, однак закликає збільшити і військову допомогу.

Про це кореспондентові Укрінформу сказала президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій, коментуючи проєкт державного бюджету країни, внесений напередодні до парламенту.

«Канада - один із лідерів у наданні Україні економічної підтримки. 2,4 млрд дол. позик, передбачених бюджетом-2024, дуже доречні й допоможуть в економічній стабілізації країни. Утім Україна відчайдушно потребує систем протиповітряної оборони та боєприпасів до них, аби захистити своє небо, цивільних й критичну інфраструктуру», – сказала Хичій.

Вона наголосила, що «військовослужбовці Збройних сил України, які воюють на передовій, потребують артилерії та боєприпасів для захисту себе й свободи в Європі від російського геноцидного наступу».

«Ми закликаємо уряд Канади відреагувати на нагальність моменту й суттєво підвищити військову допомогу Україні понад 320 млн дол., передбачених бюджетом-2024», – зазначила президент Конгресу українців Канади.

Як повідомляв Укрінформ, загалом проєктом державного бюджету Канади передбачено близько 1,2 млрд дол. США на різноманітну військову летальну й нелетальну допомогу Україні, але ці кошти будуть виділені впродовж п’яти років.

Також цього року Канада надасть Україні 137,2 млн євро позик на відбудову й близько 2 млрд дол. США пільгових кредитних коштів на підтримку функціонування держави, однак більшість цих коштів уже перерахована.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-