У Парижі дітей навчали писанкового розпису

У Парижі дітей навчали писанкового розпису

Фото
Укрінформ
Напередодні великодніх свят за західним обрядом учні Курсів українською мовою в Парижі взяли участь у майстерні «Писанка», організованому Польським інститутом у Парижі за підтримки Культурного центру України у Франції.

Як передає Укрінформ, про це Культурний центр України у Франції (Centre Culturel d'Ukraine en France) повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Зауважується, що гарно облаштовані місця для школярів, підібрані необхідні матеріали для творчої роботи, приклади і зразки писанок та фрукти і смаколики – це прояв великої уваги і турботи про дітей і бажання долучити їх до джерел світової культури.

«Із яскравих світлин посміхаються зацікавлені очі дітей. Поряд колеги – інструктори дбайливо навчають писанкарству, розповідають про техніки розмальовок, про символи та знаки.Щасливі та задоволені, з власною писанкою, із солодкими сувенірами – подарунками», – поділилися враженнями у Культурному центрі.

Центр висловив подяку польським колегам за ініціативність і прояв співдружності та бажання розвивати культурну взаємодію.

Нагадаємо, у Культурному центрі України у Франції відбувся благодійний різдвяний ярмарок, на якому можна було не лише придбати подарунки та смаколики, а й зануритися у світ сучасних ремесел та давніх українських традицій.

Фото: Centre Culturel d'Ukraine en France / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-