Створено інтерактивну карту всесвітньої акції до 24 лютого

Створено інтерактивну карту всесвітньої акції до 24 лютого

Укрінформ
Світовий конгрес українців спільно з виданням «Українська правда» створили інтерактивну карту, на якій позначені країни, міста, локації, дата та час проведення акцій до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого в рамках глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ,

Зауважується, що основна мета кампанії – привернути увагу світового громадянського суспільства, медіа, світових лідерів, урядів світу до російсько-української війни та посилити підтримку України. 

«Без міжнародної підтримки Україна в небезпеці. І це наша відповідальність забезпечити таку підтримку. У ці непрості часи маємо бути згуртовані, сильні й відповідальні. Україна потребує нашого голосу, нашої допомоги та нашого впливу», – наголосив президент СКУ Павло Ґрод.

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва зазначила: «У нас немає можливості дати світу втомитися від нашої війни. Саме тому активна позиція українців та друзів України в усьому світі настільки важлива сьогодні. Світ має побачити, що ми не втомилися боротись за нашу країну, нашу свободу, рівність, повагу і демократію, ми робимо це в умовах важкої кровопролитної війни і ми свідчимо нашу боротьбу мільйонами голосів у всіх кутках світу».

Карта світу StandWithUkraine вказує, де український голос і вплив стануть ключовим елементом глобальної підтримки у надскладні часи боротьби українського народу з російським агресором за свою незалежність. Українці в понад 150 містах вже зареєстрували свої акції. 

Перевірити свою країну і місто на інтерактивній мапі світу можна за посиланням

Карта дає можливість ідентифікувати країни та міста, де проходять акції, запросити українців та друзів України по всьому світу долучатися до всесвітньої кампанії. 

СКУ пропонує українським активістам переходити за посиланням та реєструвати свої мирні акції та заходи, які плануються до 24 лютого 2024 року за цим посиланням, аби єдиним голосом нагадати світу про геноцидну війну, яка досі триває.

Нагадаємо, щонайменше у 400 містах світу та в усіх країнах, де є українська громада, 24 лютого, до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ, відбудуться акції з головним меседжем про необхідність надання зброї Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-