В українській бібліотеці у Відні відбудеться виставка художниці з Харкова

В українській бібліотеці у Відні відбудеться виставка художниці з Харкова

Укрінформ
Українська бібліотека парафії Св. Варвари у Відні запросила охочих на відкриття виставки української художниці Ірини Романишин «Світло віри. У пошуках сенсу».

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці бібліотеки.

Культурна подія відбудеться 25 лютого о 17:00 у приміщенні бібліотеки за адресою: Postgasse 8, 1010, Wien. Під час заходу ви матимете змогу познайомитися особисто з художницею і її роботами, також буде організовано невеликий фуршет. Вхід вільний, але з обов'язковою реєстрацією за посиланням.

Ірина Романишин знайшла прихисток в австрійській столиці після того, як була змушена разом зі своїми малими дітьми полишити рідне місто Харків на початку березня 2022 року. Виставка «Світло віри. У пошуках сенсу» є мистецьким віддзеркаленням духовних шляхів, внутрішнього розвитку і трансформації мисткині.

«Її роботи втілюють різні аспекти віри людей: від традиційних релігійних моментів до індивідуальних внутрішніх прагнень і переживань, віри у себе самого. У контексті теми війни в Україні, виставка торкається питань надії, співчуття та подолання труднощів через призму віри», – повідомили у бібліотеці.

Виставка має також і благодійну складову: 30% від суми продажу картин надійдуть на потреби Української бібліотеки св.Варвари.

Нагадаємо, в Українській бібліотеці парафії Св. Варвари у Відні (Австрія) відбувся спільний із LiterAktiv захід – презентація видань українського видавництва «Час Змін Інформ».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-