Владика УГКЦ уперше відвідав українську спільноту на півночі Іспанії

Владика УГКЦ уперше відвідав українську спільноту на півночі Іспанії

Фото
Укрінформ
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, владика Степан Сус уперше відвідав українську греко-католицьку спільноту на півночі Іспанії.

Як передає Укрінформ, про це Степан Сус повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Свята Літургія в Овєдо, Іспанія з нагоди храмового празника Зіслання Святого Духа та 15 річчя парафії. Приємно було вперше відвідати нашу українську греко-католицьку спільноту на півночі Іспанії», – написав він.

Також під час візиту владика Сус відзначив настоятеля парафії о. Степана Угрина, наділивши його правом носити золотий нагрудний хрест.

«Надзвичайно приємно було сьогодні в Овієдо, Іспанія у парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ відзначити церковною нагородою «хрест з прекрасами» одного із ревних священників нашої Української греко-католицької Церкви всесвітлішого отця Степана Угрина. Благословення носити «хрест з прикрасами» було надано преосвященішим владикою Ярославом Прирізом - єпископом Самбірсько-Дрогобицьким УГКЦ, до єпархії якого належить о. Степан Угрин. У грамоті архиєрея на адресу о. Степана Угрина написано: «доцінюючи вашу ревність для Божої слави та добра Української греко-католицької Церкви і народу, багатолітню місійну діяльність», – повідомив він.

У своєму зверненні до української церковної громади він зауважив: «Навіть тоді, коли ми далеко від своїх домівок і тут в Іспанії не маємо окремого храму, будівлі, ми не перестаємо бути церквою. І це так добре, коли, будучи різними, маючи різні таланти і погляди на життя, ми з вами є одним цілим тоді, коли будуємо нашу церковну спільноту, в центрі якої є сам Господь».

Нагадаємо, на прощу до санктуарію Божої Матері в Фатімі (Португалія) з’їхалися близько 5 тисяч українців з усіх куточків Португалії та Іспанії.

Фото: Степан Сус / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-