УГКЦ

19 травня 2019

17 травня 2019

УГКЦ вивчає ситуацію щодо знищення цінних розписів у храмі на Львівщині

Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ дасть оцінку діям священика, який не запобіг знищенню цінних розписів художників Модеста Сосенка та Юліана Буцманюка у храмі Успіння Пресвятої Богородиці на Львівщині.

16 травня 2019

14 травня 2019

Альбом про підпілля УГКЦ отримав літературну нагороду у Франції

Французький переклад книжки «Переслідувані за Правду» Українського католицького університету про життя і діяльність підпільної Української греко-католицької церкви отримав літературну академічну відзнаку благодійної організації «Справа Сходу» («Oeuvre d’Orient»).

Глава УГКЦ пропонує створити освітню програму для діаспорян про Україну

Глава Української греко-католицької церкви блаженнійший Святослав виступає з ініціативою створити державну програму, за якою б вихідці з України могли би приїхати на історичну батьківщину на ознайомчий освітній курс з її історії та культури.

12 травня 2019

10 травня 2019

Українці ФРН просять ПЦУ та УГКЦ допомогти зі збором підписів під петицією про Голодомор

Активістка з Мюнхена Наталія Ткачук, яка є авторкою петиції про визнання Німеччиною Голодомору 1932-33 рр. геноцидом, надіслала відкриті листи-звернення до предстоятелів Православної української церкви (ПЦУ) митрополита Київського і всієї України Епіфанія та Української греко-католицької церкви (УГКЦ) блаженнішого Святослава (Шевчука) із проханням допомогти у зборі підписів під згаданою петицією.

07 травня 2019

05 травня 2019

04 травня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-