УГКЦ

реклама

07 грудня 2023

29 листопада 2023

27 листопада 2023

21 листопада 2023

16 листопада 2023

15 листопада 2023

10 листопада 2023


Глава УГКЦ Святослав очолив літургію для української громади у бельгійському місті Гент

У парафії Різдва Івана Хрестителя в Генті (Бельгія) у свято Святого Архистратига Михаїла глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив божественну літургію для української громади з нагоди святкування п’ятиріччя заснування парафії.

07 листопада 2023


У Філадельфії відбувся конкурс декламації «Ангели Майдану»

У Філадельфії пройшов тринадцятий конкурс декламації «Ангели Майдану» з нагоди 10-ї річниці Революції Гідності, який організував Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого, що діє при Релігійному товаристві українців-католиків «Свята Софія» (США).

06 листопада 2023


У Будапешті провели літургію з нагоди 15-річчя заснування громади УГКЦ в Угорщині

Голова Пасторально-міграційного відділу Української греко-католицької церкви владика Степан Сус очолив святкову божественну літургію на парафії Покрови Богородиці УГКЦ у Будапешті з нагоди 15-річчя заснування громади УГКЦ в Угорщині.

02 листопада 2023

01 листопада 2023

28 жовтня 2023


В УГКЦ спростували інформацію про зміну керівництва Андріївської церкви у Львові

В Українській греко-католицькій церкві заявили, що рішення про нове керівництво церкви Святого Андрія, де відбулися зйомки кліпа Христини Соловій та Сергія Жадана, не ухвалювалося, оскільки ведеться розслідування.


В УГКЦ спростували інформацію про зміну керівництва Андріївської церкви у Львові

В Українській греко-католицькій церкві заявили, що рішення про нове керівництво церкви Святого Андрія, де відбулися зйомки кліпа Христини Соловій та Сергія Жадана, не ухвалювалося, оскільки ведеться розслідування.

25 жовтня 2023


Українці з Італії здійснили прощу до французького Лурда

Відбулося щорічне паломництво вірних Апостольського Екзархату в Італії до Санктуарію Пресвятої Богородиці у Лурді (Франція), у якому взяли участь тисячі вірян зі своїми душпастирями з десятків різних міст Аппенінського півострова.

24 жовтня 2023


Українці здійснили пішу прощу в американському штаті Пенсильванія

На парафії Покрову Пресвятої Богородиці Філадельфійської архиєпархії Української греко-католицької церкви у містечку Макаду (штат Пенсильванія, США) із благословення митрополита Бориса Ґудзяка відбулася піша проща.

23 жовтня 2023

20 жовтня 2023


В УГКЦ просять видалити з Ютубу новий кліп Жадана та Соловій

Співачка Христина Соловій та письменник Сергій Жадан презентували кліп на спільну пісню «Серце», який зняли у храмі св. Андрія у Львові. Однак Українська греко-католицька церква просить видалити це відео з Ютубу.

18 жовтня 2023


В Австрії відбулася проща для українців

У відомому австрійському паломницькому містечку Маріяцель відбулася проща для українців, яку очолив владика Степан Сус, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ спільно із місцевим римо-католицьким єпископом Вільхельмом.


В Ірландії освятили перший храм для українців-католиків

В ірландському місті Вотерфорд за сприяння священника Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ отця Андрія Сов’яка, який здійснює душпастирську опіку українців в Ірландії, відбулася історична подія – освятили перший у місцевості храм для українських католиків.

17 жовтня 2023

16 жовтня 2023

15 жовтня 2023

13 жовтня 2023

12 жовтня 2023


В Ірландії відбудеться паломництво й освячення першого храму УГКЦ для українців

Віряни Української греко-католицької церкви в Ірландії разом із духовенством 14 жовтня здійснять паломництво до головного паломницького центру цієї країни, розташованому в місті Нок, а 15 жовтня у місті Вотерфорд відбудеться освячення першого храму для українців у Ірландії.

04 жовтня 2023


Діаспорський дитячий хор собору «Святої Софії» виконав духовні пісні у Ватикані

Парафіяни прокатедрального собору «Святої Софії» в Римі спільно з віцеректором о. Дмитром Кудіним та вихованці однойменної католицької школи – дитячий хор «Лібертон» під час Екуменічного молитовного чування «Together – Зібрання Божого люду» виконали на площі Святого Петра у Ватикані духовні пісні.


У Будапешті громаду УГКЦ ознайомили з діяльністю Спілки української молоді

До Будапешта із Риги прибула відповідальна за зовнішні зв’язки Спілки української молоді пані Лідія Фісунова та презентувала СУМ для громади Української греко-католицької церкви в церковній "Рідній Школі" у столиці Угорщини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-