Світовий конгрес українців вшановує День Гідності та Свободи

Світовий конгрес українців вшановує День Гідності та Свободи

Укрінформ
Світовий конгрес українців (СКУ) вшановує 21 листопада День Гідності та Свободи, у який українці згадують дві видатні події своєї новітньої історії, коли вони мирно виходили на захист своїх людських прав, демократії та євроатлантичного вибору.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

У Конгресі нагадали, що саме цього дня розпочались Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го року. Обидві події стали символами повного неприйняття українцями спроб російського диктатора путіна відновити домінування москви над Києвом.

«Від часу узурпації влади, путін та його поплічники були одержимі ідеєю відновлення міфу про російську імперію, а відновлення політичного домінування над Україною було критичною потребою цього плану. Народ України послідовно відкинув наміри москви знову панувати над Україною. Сьогодні цивілізований світ нарешті визнав загрозу російського режиму та підтримує Україну у її прискореній євроатлантичній інтеграції», – заявив президент СКУ Павло Грод.

Читайте також: Світовому конгресу українців виповнилося 55 років

Він зауважив, що під час подій Майдану 2004 року, а також під час революційних подій 2013-2014 років СКУ стояв пліч-о-пліч з українцями. По всьому світі українські громади проводили мітинги на підтримку Революції Гідності (відомі як «Євромайдани»). Упродовж останніх 55 років СКУ був голосом вільних українців на міжнародній арені. Сьогодні СКУ продовжує підтримувати українців у їхній боротьбі проти смертоносного повномасштабного російського вторгнення та імперіалістичного режиму путіна, який поставив собі за мету знищити українську націю.

«Революція Гідності засвідчила намір українців жити у вільній, незалежній, сильній, демократичній та європейській Україні. Сьогодні уся Україна – це один великий Майдан, а її сміливі захисники боронять ідеали Майдану у сучасній війні за незалежність. З допомогою наших союзників народ України переможе, точно так само, як він переміг на Майдані! Перемога буде за безстрашними та хоробрими українськими людьми!» – наголосив Павло Грод.

Як повідомлялося, в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-