День гідності та свободи

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

24 листопада 2023

22 листопада 2023

21 листопада 2023


Революція на Майдані назавжди змінила майбутнє України - Мецола

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола привітала Україну та її народ із 10-ю річницею Революції гідності, яка стала вирішальним кроком України на її шляху до європейського майбутнього та змінила саму Європу.


Президенти України та Молдови вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності

У День гідності та свободи Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська разом з президенткою Молдови Маєю Санду вшанували пам’ять активістів, які загинули під час Революції Гідності.

13 лютого 2023


Інсталяції та виставка у Лаврі: презентували заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Програма заходів зі вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні цьогоріч передбачає проведення кількох виставок, у тому числі у дзвіниці Києво-Печерської лаври, круглих столів, ходи пам'яті, презентації тритомника, інсталяції та панахиди.

25 листопада 2022

21 листопада 2022


Дух революцій на Майдані викував волю до перемоги у боротьбі проти російської агресії — Тарасюк

Постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк, який був активним учасником революцій 2004-го та 2013-2014 років, переконаний, що дух цих Майданів викував волю українського народу до перемоги у боротьбі проти сьогоднішньої російської воєнної агресії.


Світовий конгрес українців вшановує День гідності та свободи

Світовий конгрес українців (СКУ) вшановує 21 листопада День Гідності та Свободи, у який українці згадують дві видатні події своєї новітньої історії, коли вони мирно виходили на захист своїх людських прав, демократії та євроатлантичного вибору.


«Можемо без грошей і світла, але не без волі»: Зеленський привітав з Днем Гідності та Свободи

Український народ об'єднався і продовжує платити високу ціну за свободу, але забрати її нікому не вдасться. Увесь світ бачить, на що здатні військові та цивільні, щоб захистити свободу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-