День Гідності та Свободи

13 лютого 2023


Інсталяції та виставка у Лаврі: презентували заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Програма заходів зі вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні цьогоріч передбачає проведення кількох виставок, у тому числі у дзвіниці Києво-Печерської лаври, круглих столів, ходи пам'яті, презентації тритомника, інсталяції та панахиди.

25 листопада 2022

21 листопада 2022


Дух революцій на Майдані викував волю до перемоги у боротьбі проти російської агресії — Тарасюк

Постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк, який був активним учасником революцій 2004-го та 2013-2014 років, переконаний, що дух цих Майданів викував волю українського народу до перемоги у боротьбі проти сьогоднішньої російської воєнної агресії.


Світовий конгрес українців вшановує День гідності та свободи

Світовий конгрес українців (СКУ) вшановує 21 листопада День Гідності та Свободи, у який українці згадують дві видатні події своєї новітньої історії, коли вони мирно виходили на захист своїх людських прав, демократії та євроатлантичного вибору.


«Можемо без грошей і світла, але не без волі»: Зеленський привітав з Днем Гідності та Свободи

Український народ об'єднався і продовжує платити високу ціну за свободу, але забрати її нікому не вдасться. Увесь світ бачить, на що здатні військові та цивільні, щоб захистити свободу України.

20 листопада 2022


У День гідності й свободи пройде флешмоб «ЖовтаСтрічка»

У День гідності й свободи, який відзначатиметься 21 листопада, спільнота "Жовта стрічка" закликає українців та весь демократичний світ провести флешмоб: пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на тимчасово окупованих територіях.

16 листопада 2022

14 листопада 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-