День Гідності та Свободи

23 листопада 2020


У Нідерландах покажуть виставку малюнків українських школярів про єдність і свободу

Посольство України в Нідерландах запрошує учнів українських шкіл в королівстві взяти участь у виставці малюнків «Ми – нація єдина», яку презентують 22 січня з нагоди Дня Соборності України.

22 листопада 2020


В СКУ в День Гідності та Свободи закликали світ до подальшої підтримки України

Світовий конґрес українців (СКУ) в День Гідності та Свободи віддав шану всім загиблим та живим воїнам за гідність і волю України та закликав світ й надалі підтримувати український народ у розбудові вільної демократичної держави.

21 листопада 2020


Поезія і тризуб із лампадок: у Херсоні відзначили День Гідності та Свободи

У Херсоні з нагоди Дня Гідності та Свободи на площі Свободи, біля пам'ятного знаку Небесній Сотні, зібралися на спільну акцію представники кількох політсил, активісти, учасники АТО, рідні загиблих Героїв - тут читали поезію та виклали тризуб з лампадок.


Українці в Молдові відзначили День Гідності та Свободи

В Молдові українці з нагоди Дня Гідності та Свободи вшановують пам’ять Небесної сотні й усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність і цілісність України, та висловлюють сподівання на щасливе європейське майбутнє нашої держави.

16 листопада 2020

15 листопада 2020

23 листопада 2019

22 листопада 2019


У Казахстані вшанували пам’ять в’язнів Акмолинського табору, серед яких 750 українок

Представники Посольства України в Казахстані з нагоди Дня Гідності та Свободи відвідали Музейно-меморіальний комплекс жертв політичних репресій і тоталітаризму «АЛЖИР» і вшанували пам’ять його в’язнів, серед яких 750 українок.

21 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-