СКУ долучиться до Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі

СКУ долучиться до Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі

Укрінформ
Делегація Світового конгресу Українців (СКУ) долучиться до Міжнародного безпекового форуму, який відбудеться 18-20 листопада в канадському Галіфаксі.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

У цьому форумі традиційно беруть участь представники урядів та парламентів з демократичних держав світу, провідні фахівці-політологи та експерти у сфері міжнародних відносин, безпеки та оборони. 

За словами організаторів, якщо в минулі роки учасники форуму передбачали загрози світовим демократіям, то цьогоріч вони сфокусують увагу на загрозах світовій безпеці, спричиненій повномасштабним вторгненням в Україну російської федерації. Серед питань, які будуть розглядатися на Галіфакському форумі – продовольча та енергетична безпека, протидія дезінформації та остаточна перемога України. 

Міжнародний безпековий форум у Галіфаксі (HFX) був заснований за щедрої підтримки канадського уряду у 2009 році та діяв як частина Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund of the United States). З 2011 року HFX працює як незалежна організація. 

Нагадаємо, Світовий конгрес українців (СКУ) закликав G20 до виключення росії з групи, категоричного засудження її загарбницької війни проти України, а також до рішучих дій, спрямованих на відновлення територіальної цілісності України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-