Українська діаспора Австралії долучилася до збору коштів на «Армію дронів» для ЗСУ

Українська діаспора Австралії долучилася до збору коштів на «Армію дронів» для ЗСУ

Укрінформ
Союз українських організацій Австралії (СУОА) приєднався до глобального заклику для збору коштів на «Армію дронів», пожертвувавши $140 000 австралійських доларів на президентську кампанію United24 в рамках проєкту Світового конґресу українців «Єднаймося з Україною».

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці СКУ.

«Австралійсько-українська громада об’єднала глобальні зусилля для підтримки заклику президента України Володимира Зеленського до пожертвувань на закупівлю “Армії дронів“, що дозволить захисникам України постійно контролювати величезну лініїю фронту завдовжки 2470 км та допоможе ефективно надавати практичну розвідувальну інформацію про ворожі атаки», – йдеться в дописі.

«Коли ми наближаємося до 31-ї річниці Незалежності України 24 серпня, яка збігається з 6-місячною датою з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну, підримка акції «Армія дронів» – це якнайкращий спосіб продемонструвати реальну підтримку України від світового українства на місцях та відреагувати на цей життєво важливий проєкт» – сказав пан Стефан Романів ОАМ, співголова СУOA та віцепрезидент Світового конґресу українців.

«Підтримуючи СКУ, які працюють з Україною і тих, хто координує воєнні зусилля, ми показуємо, що колективно ми сильні та можемо змінити ситуацію», – сказав пан Романів.

Він додав, що сьогоднішня війна ведеться на багатьох фронтах. Дрони допоможуть виграти війну і врятувати життя.

Зауважимо, що СКУ координує закупівлю та доставку дронів українському Уряду.

Долучитися до проєкту можна через платформу Unite With Ukraine.

Нагадаємо, Світовий конґрес українців разом із глобальною ініціативою Президента України UNITED24 закликали всі українські громади та організації світу допомогти створити для захисників України «Армію Дронів».

Як повідомляв Укрінформ, під час проведення Міжнародної конференції з питань відновлення України у Лугано, Швейцарія, Міністерство цифрової трансформації України та Світовий Конґрес Українців (СКУ) підписали меморандум про співпрацю з метою підтримки фандрейзингової платформи United24.

Співпраця включатиме промоцію, спільний фандрейзинг з платформою СКУ UniteWithUkraine та закупівлю дронів, що допоможуть ЗСУ моніторити близько 2 470 км лінії фронту для захисту України.

Фото: Christopher M. Harley

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-