КУМФ запросила на обговорення книжки письменника й аналітика Майкла Боцюрківа

КУМФ запросила на обговорення книжки письменника й аналітика Майкла Боцюрківа

Укрінформ
Канадсько-Українська Мистецька Фундація (КУМФ) запросила на віртуальні авторські читання та обговорення нової книжки письменника й аналітика Майкла Боцюрківа «Цифрова пандемія», які відбудуться 2 січня 2022 року.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

Зустріч відбуватиметься на платформі ЗУМ. Доєднатися до вебінару можна за посиланням або зареєструватися через пошту: info@kumfgallery.com.

Після зустрічі можна буде придбати копію книги «Цифрова Пандeмія», підписану автором

Вступне слово виголосить Ольга Полюхoвич – літературознавиця, кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Модератор – Уляна Глинчак, голова програмного комітету КУМФ, продюсер, українська телемережа Контакт ТБ.

Довідка:

Майкл Боцюрків – письменник, аналітик глобальних справ і дворазовий спікер TEDX. Його геополітичні коментарі регулярно публікують видання CNN. Працюючи на передовій гуманітарних надзвичайних ситуацій, він став знайомим голосом на BBC World Television, CNN, Al Jazeera та інших світових ЗМІ.

Нагадаємо, канадський Літературний фонд імені Пітерсона під час урочистої церемонії у Торонто відзначив низку українських книжок за досконалість перекладу на англійську мову.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-