Посольство надалі підтримуватиме українську громаду Литви – посол

Посольство надалі підтримуватиме українську громаду Литви – посол

Фото
Укрінформ
Посольство України у Литовській Республіці надалі усіляко підтримуватиме українську громаду Литви та продовжувати з нею активне дружнє та плідне співробітництво.  

Як передає Укрінформ, про це заявив Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, який завершує дипломатичну місію на посаді посла у Литві, повідомляє Посольство.

Відповідна заява прозвучала після Святої Літургії з нагоди Різдвяних свят, що відбулася в Українській Греко-Католицькій Церкві (УГКЦ) Пресвятої Трійці у м. Вільнюс.

Після Служби Божої настоятель УГКЦ Пресвятої Трійці у м. Вільнюс отець Миколай Руслан Козелківський (чину Святого Василя Великого) висловив Послу України в ЛР В.Яценківському особисту вдячність за його вагомий внесок у збереження культурної спадщини комплексу УГКЦ Пресвятої Трійці у м. Вільнюс та за плідну співпрацю, побажавши В.Яценківському подальших успіхів та нових звершень у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії на посаді Посла України у Литовській Республіці. 

«Своєю чергою, посол В.Яценківський, подякувавши та привітавши присутніх на урочистому заході представників української громади Литви, громадян України, які тимчасово перебувають на території ЛР, представників литовської громадськості з Різдвом Христовим та Новим 2022 роком, запевнив, що Посольство України у Литовській Республіці і надалі усіляко підтримуватиме українську громаду Литви та продовжувати з нею активне дружнє та плідне співробітництво», – йдеться в повідомленні.  

Наприкінці заходу на території комплексу УГКЦ Пресвятої Трійці у м. Вільнюс відбувся яскравий та смачний Різдвяний ярмарок зі святковою колядою.

Нагадаємо, у Вільнюсі посольство України у Литовській Республіці та українська громада Литви представили стенд “Україна”

Фото: Посольство України у Литовській Республіці

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-