У Данії посол обговорив з душпастирем УГКЦ потреби української громади

У Данії посол обговорив з душпастирем УГКЦ потреби української громади

Фото
Укрінформ
Посол України в Королівстві Данія Михайло Видойник і Апостольський Екзарх для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії Владика Богдан обговорили коло питань, які стоять на порядку денному Української греко-католицької церкви та української громади в Данії.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Посольство України в Королівстві Данія.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері. Сторони приділили значну увагу питанням співпраці між церквою та державою, організації спільних заходів, покликаних донести до данського суспільства правду про українців та Україну, про її сучасний розвиток та важкі сторінки історичного минулого, такі як Голодомор.

Зауважується, що Владика Богдан окремо зупинився на важливості гуртування української громади навколо Церкви та дав високу оцінку діяльності місцевих українців як у справі взаємодії з УГКЦ, так і в підтримці та просуванні української культури і традицій в Данії.

Своєю чергою посол Михайло Видойникнаголосив на важливій ролі Церкви у житті українців за межами Батьківщини. Він подякував священнику українського душпастирства в Данії отцю Василю Тиховичу за духовну та просвітницьку роботу, а також висловив запевнення у готовності Посольства надавати всіляке сприяння Українському душпастирству в Данії, у тому числі з метою поглиблення співпраці з місцевою українською громадою.

Нагадаємо, у данському археологічному та етнографічному музеї «Мосгорд», що у містечку Хойб’єрг, 19 січня 2022 року в рамках відзначення 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Данією урочисто відкриється виставка «Русь – Вікінги на Сході», присвячена зв’язкам вікінгів з Київською Руссю.

Фото: Посольство України в Данії

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-