У Румунії відбувся ІІ фестиваль «Свято українського фольклору»

У Румунії відбувся ІІ фестиваль «Свято українського фольклору»

Фото
Укрінформ
У селі Кривий Марамуреського повіту провели ІІ фестиваль «Свято українського фольклору», організований Марамуреською філією Союзу українців Румунії (СУР).

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці СУР у Фейсбуці.

За повідомленням, на сцені фестивалю виступали численні хори, ансамблі та інструментальні колективи, серед яких: «Червона калина» з Сучави, «Голос полонини» з Полян, «Гуцульський плай» з Вишавської долини, дитячий хор з Бистри, церковний хор з Кривого, вокально-інструментальні колективи з Кривого та Ремет, музичні інструментальні колективи, віртуози народної музики з Верхньої Рівні та Великого Бичкова.

Читайте також: Реалії та надії єдиного українського ліцею в Румунії

У Румунії відбувся ІІ фестиваль «Свято українського фольклору»

На фестивалі були присутні численні представники СУР та органів місцевого самоврядування, які тепло привітали присутніх. Серед них: голова Союзу українців Румунії, депутат Микола Мирослав Петрецький, голова Марамуреської філії та заступник голови СУР Мирослав Петрецький, перший заступник голови СУР Василь Пасенчук, заступник мера села Балківці Сучавського повіту Йоан Кідеша, заступник селищного голови Верхньої Рівні Йоан Рускован, голова місцевої організації СУР у Кривому та організатор заходу Йоан Рекало, очільниця Організації жінок-українок Румунії Ледія Співалюк, а також голови місцевих організацій СУР у Полянах, Русковій, Красному, Бистрій, Вишавській долині, відповідно: Степан Кіфа, Пінтя Марічук, Георгій Мочернак, Ірина Йордекяну та Марія Папарига.

«Захід пройшов у веселій осінній атмосфері, а численна публіка щиро аплодувала виконавцям», – додали в СУР.

Нагадаємо, вокальні колективи організацій Союзу українців Румунії взяли участь у фольклорно-гастрономічному фестивалі «Задунайські гармонії RoUa у селі Кілія Вєкє (Стара Кілія).

Фото: СУР

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-