Представник УГКЦ обговорив з послом України участь громади у заходах з нагоди візиту Папи до Словаччини

Представник УГКЦ обговорив з послом України участь громади у заходах з нагоди візиту Папи до Словаччини

Укрінформ
Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус у рамках душпастирського візиту до Словаччини обговорив послом України Юрієм Мушкою участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи Франциска до Братислави, який запланований на вересень цього року.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Пасторально-міграційний відділ патріаршої курії УГКЦ.

Також під час зустрічі також порушувалися актуальні питання щодо забезпечення релігійних потреб українців у Словацькій Республіці та подальшої співпраці між УГКЦ і Посольством.

Єпископ подякував Юрію Мушці за підтримку й активну участь дипломатичного корпусу в житті української громади, зокрема і церковному.

«Відтак посол подякував владиці Степану за духовну опіку над українцями в Братиславі, налагодження сталого душпастирства і можливість молитися рідною мовою», – ідеться в повідомленні.

Зауважується, що у зустрічі також взяли участь душпастир для українців греко-католиків Словаччини о. Ігор Марусин і секретар ПМВ о. Роман Ільницький. 

Нагадаємо, владика Степан Сус відслужив літургію для українців Братислави у храмі Святої Розалії, який 2020 року передали українській спільноті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-