В Іспанії випускники двох українських суботніх шкіл отримали документи про освіту

В Іспанії випускники двох українських суботніх шкіл отримали документи про освіту

Укрінформ
В Іспанії відбулося урочисте вручення документів про освіту державного зразка випускникам дев’ятих та одинадцятих класів українських суботніх шкіл «Берегиня» та «Квіти України», які працюють за програмою Міжнародної української школи (МУШ).

Як передає Укрінформ, про це повідомило посольство України в Королівстві Іспанія.

«Радник Посольства Геннадій Саликін, який брав участь у церемонії, привітав випускників з успішним завершенням навчального року та побажав їм подальших успіхів на життєвому шляху, підкресливши, зокрема, важливість їх внеску у втілення євроінтеграційних прагнень українського народу», – розповіли у дипустанові.

Зауважується, що під час заходу відзначалася доцільність продовження реалізації проєкту МУШ, зокрема з метою забезпечення можливості для кожної української дитини отримати українську освіту.

У посольстві додали, що в умовах карантинних обмежень в Іспанії було надано сприяння прибуттю чотирьох атестаційних комісій МУШ.

Нагадаємо, українців світу запросили взяти участь у VII Міжнародному Фестивалі української культури Ucrania Fest 2021, який відбудеться в режимі офлайн з 14 по 20 вересня в іспанських містах Салоу та Барселона.

Фото: посольство України в Іспанії

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-