«Країна Win Win» нагадує про літні курси для діаспори

«Країна Win Win» нагадує про літні курси для діаспори

Фото
Укрінформ
Освітньо-інформаційна програма «Країна Win Win» для молоді діаспори, яка цікавиться подіями і процесами в Україні, продовжує набір на літні курси 22-30 липня.

Про це кореспонденту Укрінформу у Берліні в рамках презентації проекту «Країна Win Win» повідомив керівник ГО «Великого Бажайте» (організатор проекту), співзасновник всеукраїнського діалогу Principium, історик та активіст Денис Коляда.

«Проект провів уже 2 программи: влітку 2018 року й у січні поточного року. У першій взяли участь 7 осіб, у другій – 15, це українці з Німеччини, Франції, Польщі, США, ФРН, Росії, Білорусі, Великої Британії, Грузії. Курси відбуваються у Києві та Львові. Наразі організатори набирають третю групу для програми з 22 по 30 липня. Сподіваємось залучити 30-40 осіб», - розповів Денис Коляда.

З цією метою ініціативна група проекту проводить «європейський тур»: були у Польщі (Варшаві та Вроцлаві), у Чехії. Після Берліна група відвідає Брюссель, Амстердам, Париж, Мілан, Флоренцію, Рим, Венецію, Відень та Будапешт.

Зазначається, що взяти участь у літній програмі може українець з діаспори віком від 18 до 35 років. Участь коштує 600 євро, але передбачена можливість розраховувати на стипендію, яка на 50% або повністю покриває витрати.

Ініціатори проекту сподіваються, що їх програма стане частиною державно політики щодо українства у світі.

На зустрічі з активними українцями Берліна Денис Коляда також детальніше розповів про суть проекту «Країна Win Win». «Це освітньо-інформаційна програма для української молоді закордону, яка ставить собі за мету познайомити молодих членів діаспори з українськими реформаторами, представниками бізнесу, культури, українськими політиками і залучити досвід і знання цієї молоді для реформування і створення позитивного іміджу України за кордоном, допомогти їм стати культурними дипломатами України у світі», - зазначив Денис Коляда.

Крім того, додав він, метою проекту є показати позитивні зміни в Україні. «У світлі російської кампанії з дискредитації України, великої кількості «брудної інформації» важливо показати закордонним українцям, що в країні відбувається багато позитивних зрушень», - сказав керівник ГО «Великого Бажайте».

Фото: Ольга Танасійчук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-