SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман обговорив із президентом СКУ залучення інвестицій і технологій - 08.06.2018 15:17 — Новини Укрінформ
Гройсман обговорив із президентом СКУ залучення інвестицій і технологій

Гройсман обговорив із президентом СКУ залучення інвестицій і технологій

Фото
646
Ukrinform
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм обговорив питання залучення інвестицій і технологій.

Про це глава уряду написав у Facebook.

“Ми говоримо про залучення інвестицій і нових технологій в Україну. І це також можна і треба робити спільно - шляхом популяризації наших можливостей і перспектив на всіх доступних майданчиках”, - написав Гройсман.

Володимир Гройсман зустрівся з Євгеном Чолієм / Фото: Мусієнко Владислав

За його словами, обговорено також роль подальшого співробітництва. “Спільна праця дозволяє об’єднувати зусилля всього демократичного світу перед загрозами гібридної агресії, які переживає сьогодні Україна”, - зазначив Прем’єр-міністр.

Гройсман розповів співрозмовнику про фундаментальні соціально-економічні зміни, які проводить уряд.

“Результати нашої праці є. Їх треба демонструвати світу – правдиво і неупереджено, усіма можливими способами. В тому числі, через співпрацю з громадськими об’єднаннями українців”, - зауважив Прем’єр-міністр.

Читайте також: СКУ організовує у Львові роботу Літнього інституту для українських вчителів

Світовий конгрес українців (СКУ) — неприбуткова організація, позапартійне об'єднання, міжнародна координаційна надбудова над українськими громадськими організаціями у діаспорі. 

СКУ об'єднує 20 млн українців у 133 країнах світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-