Технології

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 липня 2024


У Туреччині назвали технології ведення бою, які потребують змін з урахуванням досвіду України

Новітні методи ведення бойових дій, пов'язані з розвитком технологій, демонструють важливість насамперед БПЛА, ППО та зв’язку, що доведено досвідом російсько-української війни. Застосування новітніх технологій руйнує старі підходи та доктрини.

18 липня 2024


Бойова система DELTA пройшла перевірку на захищеність інформації за стандартами НАТО

Бойова система DELTA успішно пройшла перевірку провідної міжнародної консалтингової компанії на інформаційну безпеку, підтвердивши відповідність її комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) встановленим вимогам.


Європі є чому повчитися в України в питанні енергетики - експертка

Європа може багато чому повчитися в Україні в галузі енергетики, зокрема, стосовно підтримання роботи систем в умовах навмисного порушення їх роботи, а також має бути зацікавлена в налагодженні співробітництва в інших сферах, які мають відношення до енергетики.

17 липня 2024


ЗСУ тестують на полігоні інтеграцію безпілотників у загальну систему військ

На одному з полігонів Збройних сил України проводяться випробування комплексного застосування безпілотних систем для інтеграції до виконання завдань у загальній системі бойових порядків військ.


Південна Корея і ЄС спільно розроблятимуть напівпровідникові технології

Південна Корея і Європейський Союз на тлі зростання конкуренції в галузі новітніх чипів цього місяця започаткують низку спільних дослідницьких проєктів із розробки передових напівпровідникових технологій.

16 липня 2024

12 липня 2024

11 липня 2024

06 липня 2024

01 липня 2024

30 червня 2024

28 червня 2024

27 червня 2024


«Хуавей Україна» розширює партнерство з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій

Днями «Хуавей Україна» та Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) підписали Договір про продовження співпраці у сфері науково-освітньої діяльності.

26 червня 2024


Литовські партнери можуть завадити Росії копіювати українські розробки нових дронів - посол

Литовські партнери можуть допомогти Україні позбутися залежності від китайських комплектуючих у виробництві дронів та завадити росіянам копіювати українські розробки нових БПЛА.

24 червня 2024

22 червня 2024


USAID за час війни підтримало 26 тисяч малих і середніх підприємств в Україні

Агентство США з міжнародного розвитку USAID від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну підтримало понад 26 тисяч підприємств в Україні, що допомогло зберегти щонайменше півтори сотні тисяч робочих місць.

21 червня 2024

20 червня 2024


Південна Корея суворо реагуватиме на дії Росії та КНДР, що загрожуватимуть її безпеці

Сеул обіцяє суворо реагувати на будь-які дії в рамках договору між Росією і КНДР, який передбачає їх співпрацю у сфері військових технологій, що загрожуватимуть безпеці Південної Кореї.

17 червня 2024

15 червня 2024

14 червня 2024


Microsoft інвестує понад $7 мільярдів у нові дата-центри в Іспанії

Американський технологічний гігант Microsoft планує інвестувати 6,69 мільярда євро (7,16 мільярда доларів) у розвиток нових центрів обробки даних в іспанському регіоні Арагон, який стає головним центром хмарних обчислень у Європі.

13 червня 2024

12 червня 2024


Міноборони тестує нову систему управління даними

Міністерство оборони України розпочало тестування нової системи управління даними в рамках проведення інституційної реформи, яка покликана унормувати процеси збору, передачі та отримання інформації в структурі міністерства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-