Технології

28 березня 2020

27 березня 2020

Роботи допомагатимуть медсестрам у дублінській лікарні

В університетській лікарні Mater Misericordiae у Дубліні роботи допомагатимуть медсестрам виконувати повсякденні адміністративні обов’язки, щоб у персоналу з'явилося більше вільного часу на пацієнтів під час пандемії коронавірусу.

26 березня 2020

Акції сервісу відеозв’язку Zoom зросли удвічі

Акції американської компанії віддаленого обслуговування конференцій Zoom Video Communications виросли майже вдвічі на тлі масової соціальної ізоляції людей у світі через пандемію коронавірусу Covid-19.

25 березня 2020

В Ізраїлі розробляють тест для діагностики коронавірусу за голосом

Ізраїльський стартап Vocalis Health у співпраці з адміністрацією Міністерства оборони з розвитку озброєнь і технологічної інфраструктури країни досліджують, чи можна знайти маркери коронавірусу за допомогою зразків голосу пацієнтів, які заразилися ним.

Творці Minecraft розробили безкоштовний освітній курс для учнів і вчителів на карантині

Творці відеогри Minecraft відкрили безкоштовний доступ до своєї освітньої бази Minecraft: Education Edition, щоб у період карантину через коронавірус Covid-19 допомогти вчителям та учням продовжувати навчання.

23 березня 2020

Facebook тестує новий "темний дизайн"

Соціальна мережа Facebook з січня розпочала роботу над редизайном платформи, зокрема зараз деяким користувачам ПК було дозволено змінити звичну тему інтерфейсу на темну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-