SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Латвії всьоме пройшло свято Одеси - 17.09.2017 04:39 — Новини Укрінформ
У Латвії всьоме пройшло свято Одеси

У Латвії всьоме пройшло свято Одеси

Фото, відео
1344
Ukrinform
У латвійській столиці пройшло чергове щорічне свято Одеси, організоване групою ентузіастів «Одеський дворик у Ризі».

Цьогоріч темою свята був «Одеський Привоз», і проводилося воно на Відземському базарі Риги, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Святковий день Одеси щорічно проходить в Ризі у вересні, після Дня народження Одеси. Його організовує неформальна група «Одеський дворик в Ризі» на чолі з громадськими активістками Владиславою Галкіною та Іреною Дроздовою (в Ризі вони працюють в місцевому PR-агентстві).

Свято "Одеський дворик в Ризі"

Тема свята щороку різна, цього разу – «Одеський Привоз».

Читайте також: Фріланд побувала на українському фестивалі в Торонто

На свято о 15:00 приходять всі бажаючі, обов’язково в костюмах, стилізованих під Одесу різних історичних епох. Накриваються столи, переважно з блюдами одеської кухні. Звучить музика.

Цього разу головною музичною темою були пісні сестер Беррі (Міна та Клара Бейгельман, знамениті американські співачки, в репертуарі яких було багато одеських пісень; їх дідусь жив у Києві на Подолі, переїхав до США з сім'єю в 1918 р.).

Свято тривало до вечора, у ньому взяли участь і представники української діаспори в Ризі.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-