В Україні розробляють конкурента Facebook

В Україні розробляють конкурента Facebook

Укрінформ
Українські програмісти працюють над створенням нової соцмережі "ЄСВОЄ", яка, як очікують її засновники, стане конкурентом всесвітньо відомому Facebook.

Про це повідомила Gazeta.ua засновниця нового ресурсу "ЄСВОЄ" та колишній координатор нещодавно закритої соцмережі Ukrainians Олександра Струмчинська.

"Роботу над ресурсом розпочали ще в травні цього року, однак вирішили оголосити про старт проекту лише на фінальній стадії. Так вийшло, що це збіглося в часі із закриттям ресурсу Ukrainians. Навіть якби його не заморозили, "ЄСВОЄ" вийшов би на інтернет-ринок. Це два кардинально різні проекти", - розповідає вона.

За словами засновниці, над новим проектом працюють українські програмісти.

"Новина про закриття Ukrainians сколихнула українців і викликала широке обурення та обговорення. Та насправді стало це початком новішого, інноваційного продукту. Проект за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та ґрунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнес-еліти об'єднає не лише українців, а й громадян інших держав. Більше розповімо на презентації проекту наприкінці вересня", - додає дівчина.

О.Струмчинська заначила, що "ЄСВОЄ" має відмінності зі звичайними соціальними мережами.

"Перш за все - це контент (музика, кіно). Вони будуть цілком легальні. Ми бойкотуємо піратський продукт. По-друге, "ЄСВОЄ" - це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також значну увагу ми приділимо ігровим додаткам", - розповідає вона.

Нагадаємо, що 29 вересня користувачі зможуть зареєструватися у новій соціальній мережі. Творці ресурсу обіцяють, що вже на початковому етапі відкриють доступ до ігрових додатків - розважальних і розвивальних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-