Молоді діаспоряни долучилися до акції

Молоді діаспоряни долучилися до акції "Світове українство" у Львові

Фото
Укрінформ
Представники "Спілки української молоді" із країн Америки та Європи взяли участь у міжнародній акції "Світове українство", яка стартувала 20 серпня у Львові.

Проект, який спрямований на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, розпочався із Літургії у храмі Софії Премудрості Божої, передає прес-служба Львіської ОДА.

"Участь у масштабній акції на Львівщині взяли члени організації "Спілка Української Молоді" із України, США, Канади, Німеччини, Франції, Португалії, Великої Британїі, Австралії, Польщі. У межах заходу учасники розроблятимуть стратегію розвитку між виховними структурами в Україні та світі, а також спільно працюватимуть над методичними напрямками та рекомендаціями для виховної праці", - сказано у повідомленні.

Під час урочистостей з нагоди відкриття заходів із побажанням успіхів та нових звершень до учасників звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка: "Країна повинна допомагати всім тим людям, які у силу різних обставин опинились за межами держави. А українська діаспора, в свою чергу, повинна бути лобістом інтересів України у всьому світі".

Зазначається, що організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український Католицький Університет.

Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна виховна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах. З 1946 року організація поширює свою працю на різні країни світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

Фото: loda.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-