
Що почитати у відпустці: 10 чудових книг
Валер’ян Підмогильний «Невеличка драма»
Роман спонукає читача до роздумів над природою людини, сенсом життя, суперечностями між розумом і почуттям, почуттям і обов’язком.
Авторка нагадує, що наш ДІМ завжди з нами. З нього може вигнати ворог, але ніхто не може його відняти.
Ернест Гемінґвей «Старий і море»
Одного разу старий рибалка відправився в море і йому посміхнулася удача — величезна рибина попалася на гачок. Тепер йому доведеться випробувати всю свою волю, щоб утримати її...
Дорж Бату «Таємниця старого Лами»
Кожен читач знайде у цій книжці щось своє: для когось ця історія привідкриє таємниці буддійського світосприйняття. А для когось вона буде екскурсом у жорстокі радянські часи і покаже, що доля усіх народів, які були загнані в СРСР, трагічно схожа...
Халіль Свейлех «Тест на каяття»
Автор роману проводить читачів вулицями сучасного Дамаска та пропонує власний погляд на життя у місті, яке зазнало втрат під час війни в Сирії.
Ілларіон Павлюк «Я бачу, вас цікавить пітьма»
Трилер Ілларіона Павлюка про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій.
Анджела Нанетті «Мій дідусь був черешнею»
Ця історія — повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.
Навіщо ми подорожуємо? Хто ставив собі це питання, знає відповідь. Через чужу культуру ти пізнаєш свою культуру, тобто себе.
Марина Гримич «Юра» (сиквел бестселеру «Клавка»)
Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра – студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього...
Слухайте уривки та обирайте на свій смак!
Фото: Pexels