Уряд затвердив положення про військово-патріотичну гру

Уряд затвердив положення про військово-патріотичну гру "Джура"

Укрінформ
Кабінет міністрів затвердив нове положення про військово-патріотичну гру "Джура".

Відтепер вона проводитиметься за новими програмами, зокрема "Джура-оборонець", "Джура-десантник", "Джура-прикордонник", "Джура-гвардієць" та "Джура-поліцейський", повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Виховання дітей та молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тому управлінці усіх рівнів мають сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") і важливо, що це також передбачено постановою", - зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Документ визначає, що брати участь у грі можуть школярі та вихованці закладів позашкільної освіти, члени громадських об'єднань, учасники молодіжних центрів тощо.

Об'єднуючись у невеликі групи - рої - вони беруть участь у спортивних змаганнях, вчаться взаємодіяти у команді. Під час гри з учасниками проводять туристсько-краєзнавчі експедиції та походи, організовують зустрічі з видатними особистостями, наприклад, з членами національно-визвольних змагань, влаштовують перегляди та обговорення тематичних фільмів тощо.

Читайте також: На Одещині успішно та повчально пройшла «Сокіл» («Джура»)

Вперше положення передбачає залучення до гри не лише шкільних роїв, а й тих, які створено на базі молодіжних центрів і громадських об'єднань.

"Новим положенням ми фактично розширюємо спектр впливу гри на розвиток української молоді. Крім того, воно чітко розмежовує повноваження усіх сторін, залучених до організації гри - центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітян та громадськості", - додала Гриневич.

Вона також підкреслила, що у проекті бюджету на 2019 рік передбачено збільшення державного фінансування для проведення цієї гри.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-