Нацрада може дати “зелене світло” новорічному фільму Рязанова

Нацрада може дати “зелене світло” новорічному фільму Рязанова

Укрінформ
Голова Нацради з питань теле - і радіомовлення Юрій Артеменко вважає, що автоматична заборона в Україні фільмів, якщо в них грають актори, внесені Міністерством культури в "чорний список", невиправдана.

Про це він сказав у коментарі LB.ua.

"Проблема з так званими "чорними списками" існує у нас давно - через те, що людину внесено у "чорний список", у нас забороняється демонстрація фільму, в якому вона знімалась. Але сам фільм не несе пропаганду і має міжнародне визнання. Однак суто за формальними ознаками ці фільми заборонені у нас до показу", - нагадав він.

Артеменко вважає, що чинний закон повинен бути змінений.

"Акторам потрібно забороняти в'їзд в Україну, потрібно порушувати кримінальні справи, саджати у тюрми. А фільми оцінювати з точки зору, вони несуть загрозу Україні чи ні. Це велика дискусія. Закон потрібно модернізувати", - підсумував він.

Читайте також: Нацрада перевірить "Інтер" та "СТБ" за новорічні ефіри

Нагадаємо, законом України "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" внесено зміни в закон "Про кінематографію", якими передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включене в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-