Українській академії лідерства можуть дати гроші з бюджету - Нищук

Українській академії лідерства можуть дати гроші з бюджету - Нищук

Укрінформ
Уряд розглядає можливість закласти в бюджет на наступний рік кошти на фінансування Української академії лідерства.

Про це сказав на офіційному відкритті нового навчального року в Академії міністр культури Євген Нищук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Для того, щоб академія функціонувала та мала допомогу фінансову, Прем'єр-міністр зараз розглядає бюджет на наступний рік, і передбачив кошти і на розвиток Української академії лідерства", - сказав Нищук.

Він також зачитав привітання глави уряду Володимира Гройсмана, у якому Прем'єр-міністр відзначив, що в Українській академії лідерства зібралася команда однодумців, які поділяють бачення суспільних, культурних, економічних змін в Україні і готові сприяти формуванню майбутніх лідерів у середовищі української молоді.

Як зазначалося на церемонії, цього року на навчання до Академії вступили 188 студентів. Загалом за час існування Академія, яка має осередки у Львові, Харкові, Полтаві, Києві та Миколаєві, провела навчання 238 студентів. Багато хто з них продовжив освіту у провідних українських та європейських вишах. Зокрема, декілька випускників навчаються у Варшавській школі економіки, одна випускниця вступила до Лондонської школи мистецтв, ще один хлопець вступає до Йєльського університету.

"Ми маємо плани, щоб до 2030 року 20 відсотків наших випускників стали підприємцями, агентами змін в освіті, державному управлінні, безпеці. Ми розраховуємо на відкриття 20 осередків академії в Україні, розраховуємо на 1000 випускників в рік", - сказав співзасновник і керівник Академії Роман Тичківський.

Привітати студентів прийшли також лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, посол Канади в Україні Роман Ващук, директор регіональної місії USAID в Україні, Білорусі і Молдові Сьюзен Фрітц, канадський меценат - голова та засновник Northland power Джеймс Темерті.

Читайте також: Нищук на Гогольfest: Держава має всіляко підтримувати сучасне мистецтво

Українська академія лідерства започаткована у 2015 році. 10-місячна програма навчання спрямована на фізичний, емоційний, інтелектуальний розвиток особистості на основі спільних цінностей.

До Української академії лідерства вступають молоді люди віком від 16 до 21 року. Вони проходять відбір у 3 етапи: анкетування, регіональний відбір, національний відбір, який передбачає спортивні випробування та співбесіду з командою Академії. У програмі навчання - вивчення основ державотворення у країнах ЄС, соціальні проекти для регіонів України, вивчення різноманітних дисциплін, іноземної мови.

Навчання в Академії безкоштовне, фінансування проекту здійснює Western NIS Enterprise Fund через Агенцію США з міжнародного розвитку USAID. Також донорами школи є українські приватні підприємці, промислові компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-