Україна пропонує партнерам стати лідерами у ключових сферах Кримської платформи – Кулеба

Україна пропонує партнерам стати лідерами у ключових сферах Кримської платформи – Кулеба

Ексклюзив
Укрінформ
Україна працює над створенням постійно діючих координаційних механізмів Кримської платформи і закликає найактивніших партнерів взяти на себе лідерство в кожній з її ключових сфер.

Про це у коментарі Укрінформу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Глава української дипломатії зазначив, що саміт – це лише початок великої роботи. За його словами, запускаючи Кримську платформу, Україна стає ідеологічним лідером і координатором міжнародних зусиль з визволення Криму.

«Ми працюємо над створенням постійно діючих координаційних механізмів Платформи у всіх ключових сферах: політика невизнання, санкції, безпека, права людини, екологічні і економічні проблеми, пов’язані з російською окупацією. Ми закликаємо найбільш активних партнерів взяти на себе лідерство в кожній з цих ключових сфер», - сказав Кулеба.

Він додав, що Кримська платформа не прагне замінити величезну роботу щодо Криму в межах ООН або зусилля, яких уже докладають ЄС, НАТО, США та інші наші партнери.

«Вона доповнить, систематизує та зміцнить їх», - акцентував міністр.

Читайте також: У Польщі сподіваються, що Кримська платформа стане постійним елементом тиску на РФ

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба поінформував 10 серпня, що участь у саміті Кримської платформи вже підтвердили 37 країн.

Кримська платформа - новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді на безпекові виклики, що зростають, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупації Криму та повернення його Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-