Стало відомо, як працюватиме цьогоріч “гаряча

Стало відомо, як працюватиме цьогоріч “гаряча" лінія для абітурієнтів із Криму та Донбасу

Укрінформ
Цьогоріч "гаряча" лінія з освіти для жителів тимчасово окупованих територій працює на базі Урядового контактного центру за телефоном: 0800 504 425.

Згідно з укладеним меморандумом, реалізація роботи гарячої лінії проходитиме завдяки об’єднанню ресурсів МОН, УКЦ і Фонду “Відкрита політика”, повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

“Наша мета – надати можливість отримувати якісну освіту в українських закладах. Консультанти, які працюють на гарячій лінії, пройшли навчання та готові надати вичерпні відповіді щодо освітніх процесів і можливостей, які турбують мешканців тимчасово окупованих територій. Учні непідконтрольних територій зможуть своєчасно отримати всю інформацію та вступити до українських вишів за спрощеною процедурою”, – відзначила виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Читайте також: Мандзій анонсувала "мовні" зміни для середньої та старшої школи

На гарячій лінії з освіти надаються консультації жителям тимчасово непідконтрольних Україні територій, територій вздовж лінії розмежування та Криму щодо спрощеної процедури вступу через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”. А також щодо отримання дистанційно середньої освіти в Україні, щодо законодавчих змін у сфері освіти для осіб, які проживають на непідконтрольних територіях та для внутрішньо переміщених осіб тощо.

"Гаряча" лінія працює у робочі дні з 9:00 до 18:00 та є безкоштовною.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-