Джапарова: Лише у боротьбі зможемо повернути Крим, Донбас і припинити війну

Джапарова: Лише у боротьбі зможемо повернути Крим, Донбас і припинити війну

Фото
Укрінформ
Лише у боротьбі, не відступаючи від свого шляху, Україна може повернути Крим, Донбас і припинити війну, незалежно від зміни політичної ситуації виклики залишаються ті самі перед новими політиками, посадовцями та урядовцями — це війна та окупація.

Про це заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова сказала під час заходів, присвячених 75-річчю депортації кримськотатарського народу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Тільки виборюючи, тільки в боротьбі, ми зможемо повернути собі свої землі, Крим, Донбас і припинити війну. Якщо ми будемо просто сподіватись на щось, це не спрацює. І головний посил моєї промови був у тому, що ми на цьому шляху боротьби разом. Ключове, що без боротьби ми Крим не повернемо і що на цьому шляху, я сподіваюсь, Туреччина буде разом з Україною", - сказала Джапарова.

Читайте також: У Києві представили виставку "Вкрадений Крим. Історія депортації"

Вона також подякувала Турецькій Республіці в особі Президента, уряду, парламенту за кроки, які вжиті й вживаються на підтримку України.

"Для України підтримка Турецької Республіки є особливо важливою, тому що це стратегічний партнер і сьогодні розділяти цей біль, пригадувати жертв депортації й те, що зараз неможливо це зробити в Криму, оскільки він під окупацією, є не тільки актом солідарності, а й актом політичної підтримки", - наголосила заступник міністра.

Джапарова: Лише у боротьбі зможемо повернути Крим, Донбас і припинити війну \ Фото: Ольга Будник, Укрінформ

На її переконання, російська пропаганда безсила у спробах дискредитувати відносини України та Туреччини.

"Попри те, що російська пропаганда намагається довести, що Туреччина та РФ у прекрасних стосунках, Україна продовжує відчувати підтримку Турецької Республіки в питанні невизнання окупації, у питанні територіальної цілісності, у питанні війни. Тобто офіційно риторика Туреччини, абсолютно конкретна підтримка таких заходів, технічні проекти, які реалізовує TIKA в Україні з підтримки в тому числі, переселенців, кримських татар. Це є фізичним конкретним актом підтримки та допомоги Турецької Республіки Україні", - пояснила Джапарова.

Читайте також: МІП закликає українців долучитись до мітингу пам'яті депортації кримських татар

На її переконання, за умови настання «нової політичної епохи в Україні, формування нової політичної команди після виборів президента, прийдешніх виборів у парламент, відповідно формування нового уряду, виклики залишаються ті самі перед новими політиками, перед новими посадовцями та урядовцями — це війна та окупація».

Як відомо, в суботу в Анкарі відбувся мітинг, присвячений 75-ій річниці депортації кримськотатарського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-