Відомого у Криму лікаря оштрафували за

Відомого у Криму лікаря оштрафували за "екстремістську літературу"

Фото
Укрінформ
В окупованому Криму «суд» призначив штраф завідувачеві відділенням урології міської лікарні Феодосії Смаїлу Теміндарову, звинувативши його у «зберіганні забороненої на території Росії літератури екстремістського характеру».

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

"Судове засідання закінчено. Суддя визнав винним Смаїла Теміндарова, призначивши йому штраф у розмірі 2000 рублів", - повідомила "Кримська солідарність".

За її даними, в "суді" в якості свідка було допитано імама (керівника) мусульманської общини м. Феодосії.

"Імам стверджує, що знає Теміндарова давно і тільки з позитивного боку. Відносно самої молитовної кімнати імам заявив, що не бачить в цьому проблеми, оскільки і мусульмани і християни мають право на місце поклоніння. Від імама і релігійної общини до міської адміністрації були звернення з проханнями про відкриття молитовних кімнат", - зазначається в повідомленні громадської організації.

Крім того, глава мусульманської общини повідомив, що в молитовній кімнаті, організованій 15 років тому, зберігалася як релігійна література, видана Духовним управлінням мусульман Криму (ДУМК) до 2014 року, так і звичайна художня література.

Незважаючи на усю абсурдність звинувачення, «суд» в особі «судді» Олени Гурової визнав Смаїла Теміндарова винним у зберіганні екстремістської літератури (стаття 20.29 КпАП РФ, виробництво і поширення екстремістських матеріалів) і присудив йому штраф у розмірі двох тисячі рублів, а також розпорядився вилучити у нього «екстремістську» літературу.

Смаїл Теміндаров - хірург-уролог вищої категорії, заслужений лікар України, завідувач відділенням урології міській лікарні Феодосії. З 2006 по 2010 роки був депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим п'ятого скликання, обраним від Кримської організації Народного Руху України.

Читайте також: "Суд" у Криму відхилив апеляцію на арешт блогера Мемедемінова

Раніше повідомлялося, що 29 липня 2018 року співробітники «прокуратури» Криму і ФСБ прийшли в урологічне відділення міської лікарні Феодосії з перевіркою, приводом якої стала, нібито, скарга одного з пацієнтів на наявність у цьому відділенні молитовної кімнати. Перевірка завершилася вилученням книг, в яких угледіли екстремістський характер. При цьому книги, на яких стоїть підпис нинішнього замголови ДУМК Айдера Ісмаїлова, було повернено в ДУМК, який зараз активно співпрацює з кримською «владою» і підтримує дії РФ в Криму.

Фото:  facebook.com/crimeansolidarity

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-