Посольство України засуджує

Посольство України засуджує "вояж" болгарських політиків до окупованого Криму

Укрінформ
Посольство України в Болгарії засудило незаконний візит кількох болгарських політиків та журналістів до окупованого Криму на Тиждень болгарської культури, який окупаційна влада проводила 7 - 11 вересня.

Про це йдеться у коментарі Посольства України в Республіці Болгарія, оприлюдненому на сторінці дипредставництва у Facebook.

"Посольство України в Республіці Болгарія категорично засуджує незаконне відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим представниками партії “Атака” Н. Мариновим і партії БПС B. Добревим, а також журналістами і громадськими діячами В. Вацевим, В. Хрістовим, В. Диревим, Х. Георгієвим та Р. Петковим. Російська окупаційна влада цинічно використовує етнічних болгар у Криму, їхні історичні зв'язки з батьківщиною для здійснення гібридної кампанії, спрямованої на легітимізацію окупації півострова. Доказом цього є проведення у тимчасово окупованому Криму 7-11 вересня Тижня болгарської культури, на який незаконно прибула згадана делегація з Республіки Болгарія", - йдеться у коментарі.

Читайте також: Новий посол України розпочав дипмісію в Болгарії

У посольстві нагадали, що, згідно з українським законодавством, в'їзд та виїзд іноземців на територію тимчасово окупованого Криму допускається лише за спеціальним дозволом компетентних органів України через контрольні пункти в'їзду-виїзду, а за порушення встановленого порядку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Посольство України закликало всіх громадян і представників всіх гілок влади і політичних партій Республіки Болгарії утриматися від відвідування окупованого Криму, а також контактів із незаконною окупаційною владою півострова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-