Болгарія

23 вересня 2023

22 вересня 2023


У Софії закривають церкву, де служив видворений священник РПЦ

Міністерство закордонних справ Росії у Болгарії повідомило, що російська православна церква в Софії закриється у зв'язку з видворенням з країни її очільника архимандрита Вассіана та двох інших офіційних осіб.


У Болгарії націоналісти протестували проти баз НАТО, підтримки України та вимагали відставки уряду

Сотні прихильників ультранаціоналістичної партії "Відродження" в четвер зібралися перед будівлею парламенту Болгарії, розмахуючи болгарськими та російськими національними прапорами.

21 вересня 2023

20 вересня 2023


Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна - Качка

Три країни ЄС, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції - Польща, Румунія та Болгарія, - готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною.


ООН має поєднати зусилля для досягнення справедливого та стійкого миру в Україні - президент Болгарії

Генеральна Асамблея ООН має поєднати зусилля з пошуку шляхів для відновлення справедливого та стійкого миру в Україні на основі основоположних принципів Хартії Організації.

19 вересня 2023

18 вересня 2023


У Болгарії знешкодили безпілотник із вибухівкою, який впав на чорноморському курорті

Спецпідрозділ зі знешкодження бомб армії Болгарії знищив шляхом контрольованого вибуху пристрій, прикріплений до безпілотника, який приземлився в неділю ввечері у чорноморському місті Тюленово.


Болгарські фермери почали блокувати дороги через дозвіл на імпорт зерна з України

Болгарські фермери почали блокування низки важливих дорожніх пунктів і пунктів пропуску по всій країні в рамках безстрокової загальнонаціональної аграрної акції протесту, яка розпочалася 18 вересня у відповідь на дозвіл на імпорт зерна з України.

17 вересня 2023

14 вересня 2023

07 вересня 2023

06 вересня 2023

05 вересня 2023


П’ять країн ЄС мають різні погляди на заборону імпорту збіжжя з України – польський міністр

П’ять країн ЄС, де до 15 вересня діє заборона на імпорт українського збіжжя (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія), мають різні погляди на продовження заборони на імпорт української агропродукції.

04 вересня 2023


Шмигаль обговорив із болгарським прем'єром експорт українського зерна

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із Прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим питання експорту української аграрної продукції та запропонував налагодити постійний міжурядовий діалог й активізувати роботу спільних комісій.

29 серпня 2023

25 серпня 2023


У Болгарії відкрили виставку «Кам'яні вишиванки Нової Каховки в текстилі»

У м.Софія (Болгарія), в галереї «Средец», відкрилася виставка «Кам'яні вишиванки Нової Каховки в текстилі», автор яких створює копії новокаховських «кам'яних вишиванок» за допомогою об'ємної килимової вишивки.

23 серпня 2023


Українські фахівці проведуть аналіз палива для болгарської АЕС

Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ) буде залучений до експертизи сумісності ядерного палива компанії Westinghouse із системами одного з реакторів атомної електростанції "Козлодуй" (Болгарія).

22 серпня 2023


Зеленський в Афінах обговорив із прем’єром Болгарії «зерновий коридор»

Президент України Володимир Зеленський обговорив із Прем’єр-міністром Республіки Болгарія Ніколаєм Денковим ситуацію в Чорноморському регіоні, у тому числі функціонування «зернового коридору».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-