Чубаров нагадав, що "кримські" зміни до Конституції напрацювали ще торік - 19.07.2018 14:37 — Новини Укрінформ
Чубаров нагадав, що "кримські" зміни до Конституції  напрацювали ще торік

Чубаров нагадав, що "кримські" зміни до Конституції напрацювали ще торік

820
Ukrinform
Рефат Чубаров сподівається, що до наступного року, проголошеного ООН Роком мов корінних народів, в Україні ухвалять зміни і доповнення до Конституції.

Про це голова Меджлісу заявив під час брифінгу "Аналіз порушень прав людини в окупованому Криму у І півріччі 2018 року", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До такої події, як міжнародний Рік мов корінних народів, українська держава має підходити серйозно і з конкретними справами. І однією з таких справ, з моєї точки зору, мусить бути внесення змін і доповнень до розділу 10 Конституції України - "Автономна Республіка Крим", - сказав Чубаров.

Він нагадав, що цілісний текст цих змін і доповнень був створений ще минулого року. Тоді ж були підготовані два законопроекти: "Про статус кримськотатарського народу в Україні" і "Про корінні народи в Україні". Водночас він висловив занепокоєння тим, що певна частина українського політикуму не розуміє важливості рішень у цій сфері. Але, за його словами, вже є домовленість про зустріч з Президентом України, на якій обговорюватиметься дата проведення Конституційної комісії щодо цих законотворчих ініціатив.

Читайте також: Чубаров розповів, як зробити антиросійські санкції більш ефективними

На думку Чубарова, прийняття національного законодавства про корінні народи посилить позиції української дипломатії у справі повернення Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>