Чубаров

27 січня 2020

Чубаров каже, що дослідження про кримських татар запізнилося на 20-30 років

Наукове видання “Кримськотатарський національний рух у 1917–1920 рр. за архівами комуністичних спецслужб”, яке випустив Галузевий державний архів СБУ, має бути одним з орієнтирів задля звільнення Криму і визначення його у складі Української держави.

22 січня 2020

16 січня 2020

Чубаров: Наполягаємо, щоб наступний обмін був за формулою "всіх на всіх"

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наполягає на тому, щоб наступний обмін утримуваними особами з Росією включав усіх політв'язнів із Криму, звільнення відбувалося за принципом "всіх на всіх".

17 грудня 2019

Чубаров розповів, навіщо Путін збирає високих іноземних гостей 9 травня в Москві

МЗС Росії має завдання домогтися максимальної присутності високих іноземних гостей на 9 травня у Москві для демонстрації "відсутності розбіжностей і протиріч з Росією" у тому числі щодо окупації Криму.

12 грудня 2019

10 грудня 2019

06 грудня 2019

09 листопада 2019

29 жовтня 2019

Померла колишній Верховний комісар ООН, яка боролась за права кримських татар

Меджліс кримськотатарського народу висловив співчуття у зв'язку зі смертю колишнього Верховного комісара ООН у справах біженців Садако Огата, яка за час своєї дипломатичної місії "зробила колосальний прорив" в ситуації з правами кримських татар, які поверталися до Криму з депортації.

24 жовтня 2019

Рибальство в Азовському морі: Чубаров закликає терміново зібрати комітет ВР

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва повинен скликати термінові збори для обговорення правових і моральних аспектів ситуації з рибальством в Азовському морі.

09 жовтня 2019

Чубаров: Нова влада не поспішає з розглядом законопроєктів щодо Криму

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що нова влада не поспішає з розглядом трьох законопроєктів - щодо автономії Криму, статусу кримськотатарського народу та про корінні народи в Україні.

Чубаров: Україні слід вимагати від ОБСЄ негайного відкликання Сайдіка

Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров вважає, що Україні слід вимагати негайного відкликання Мартіна Сайдіка від виконання повноважень спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі.

03 жовтня 2019

Чубаров виклав дані про учасників “кримського форуму” у Стамбулі

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виклав дані про учасників провокативного т.зв. “Турецько-кримського економічного форуму”, який відбувся в стамбульському готелі Polat Renaissance Hotel.

25 вересня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-