Чубаров

06 грудня 2019

09 листопада 2019

29 жовтня 2019

Померла колишній Верховний комісар ООН, яка боролась за права кримських татар

Меджліс кримськотатарського народу висловив співчуття у зв'язку зі смертю колишнього Верховного комісара ООН у справах біженців Садако Огата, яка за час своєї дипломатичної місії "зробила колосальний прорив" в ситуації з правами кримських татар, які поверталися до Криму з депортації.

24 жовтня 2019

Рибальство в Азовському морі: Чубаров закликає терміново зібрати комітет ВР

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва повинен скликати термінові збори для обговорення правових і моральних аспектів ситуації з рибальством в Азовському морі.

09 жовтня 2019

Чубаров: Нова влада не поспішає з розглядом законопроєктів щодо Криму

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що нова влада не поспішає з розглядом трьох законопроєктів - щодо автономії Криму, статусу кримськотатарського народу та про корінні народи в Україні.

Чубаров: Україні слід вимагати від ОБСЄ негайного відкликання Сайдіка

Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров вважає, що Україні слід вимагати негайного відкликання Мартіна Сайдіка від виконання повноважень спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі.

03 жовтня 2019

Чубаров виклав дані про учасників “кримського форуму” у Стамбулі

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виклав дані про учасників провокативного т.зв. “Турецько-кримського економічного форуму”, який відбувся в стамбульському готелі Polat Renaissance Hotel.

25 вересня 2019

24 вересня 2019

22 вересня 2019

Чубаров: З серпня не можу зустрітися з представниками Президента у справах Криму

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що з початку серпня не може зустрітися з представниками Президента у справах Криму, через що зависло у повітрі обговорення важливих законопроєктів, які стосуються окупованого півострова.

12 вересня 2019

Чубаров: Основна версія ФСБ у справі Бекірова - теракт за замовлення Меджлісу

Основною версією ФСБ Росії, яку “слідство” окупантів розглядало у справі кримського татарина Едема Бекірова, було “виконання теракту за дорученням голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова”.

09 вересня 2019

Чубаров пояснив вкрай низьку явку на "вибори" в окупованому Криму

Проведені 8 вересня російською окупаційною владою в Криму незаконні "місцеві вибори" бойкотували більш як 70 відсотків виборців півострова, в тому числі ті, хто п'ять років тому розмахували російським триколором.

08 вересня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-