Прокуратура Криму збиратиме на виїзних прийомах свідчення проти окупантів

Прокуратура Криму збиратиме на виїзних прийомах свідчення проти окупантів

Укрінформ
Прокуратура АРК проводитиме виїзні прийоми громадян у Херсонській області, щоб задокументувати злочини окупаційної влади у Криму.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим з метою виявлення фактів вчинення з боку окупаційної влади воєнних злочинів та злочинів проти людяності, інших порушень конституційних прав громадян України, що мешкають на тимчасово окупованій території півострова Крим або були вимушені переселитися з неї на материкову частину України, проводитимуться виїзні прийоми громадян у Херсонській області", - зазначається у повідомленні.

Читайте також: Джемілєв і Чубаров виступили із новорічними привітаннями

У Генічеській місцевій прокуратурі (за адресою: Генічеськ, вул. Миру, 48) прийом проведуть заступник начальника управління начальник відділу прокуратури АР Крим Ребров Єгор Сергійович – 12 січня з 10:00 до 13:00 (за київським часом – КР), заступник начальника відділу прокуратури АР Крим Жакомін Олександр Васильович – 19 січня з 10:00 до 13:00.

У Генічеській місцевій прокуратурі (за адресою: Чаплинка, вул. Грушевського, 30) прийом проведуть прокурор відділу прокуратури АР Крим Яриш Світлана Юріївна – 16 лютого з 10:00 до 13:00, прокурор відділу прокуратури АР Крим Єложенко Микола Сергійович – 23 лютого з 10:00 до 13:00.

У Новокаховській місцевій прокуратурі (за адресою: Каланчак, вул. Будівельників, 4) прийом проведуть заступник начальника управління, начальник відділу прокуратури АР Крим Ребров Єгор Сергійович – 16 березня з 10:00 до 13:00, заступник начальника відділу прокуратури АР Крим Жакомін Олександр Васильович – 23 березня з 10:00 до 13:00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-