Чубаров: Або Москва залишить Крим, або ми будемо знищені

Чубаров: Або Москва залишить Крим, або ми будемо знищені

Укрінформ
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що кримські татари не полишають надії на припинення анексії Криму.

Про це він сказав агентству Anadolu, додавши, що трагічні події в історії кримськотатарського народу почалися в 1783 році, коли Росія вперше окупувала Крим.

"Для запобігання новим трагічним сторінкам у долях кримських татар необхідно, щоб Росія невідкладно залишила Крим. Або Москва залишить Крим, або ми будемо знищені", - заявив Чубаров.

Читайте також: У подіях 26 лютого брали участь "приватні військові" з Севастополя - Полозов

Голова Меджлісу кримськотатарського народу наголосив, що кроки у напрямку повернення Криму до складу України тривають і на міжнародному рівні.

"Кримські татари і народ України роблять все для повернення Криму. Проблеми і біль кримських татар пов'язані з Росією. Ми робимо все для усунення російської анексії. Іншого виходу у нас просто немає", - сказав Чубаров.

Як повідомляється, політик дав високу оцінку позиції Анкари, яка підтримує територіальну цілісність України.

"Позиція Анкари в регіоні дуже важлива для Києва. Україні потрібна Туреччина. Тому робиться все можливе для поглиблення стратегічного партнерства", - сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу.

При цьому він наголосив, що Анкара повинна надати підтримку Києву, який перебуває "під величезним тиском Москви". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-