Комітет міністрів РЄ підтримав "кримську" резолюцію ООН, яку блокував Кремль

Комітет міністрів РЄ підтримав "кримську" резолюцію ООН, яку блокував Кремль

1659
Ukrinform
Комітет міністрів Ради Європи підтримав виконання "кримської" резолюції Генасамблеї ООН.

Про це в Твітері повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Комітет міністрів Ради Європи вперше ухвалив комплексне рішення щодо Криму! Важливий практичний результат", - зазначив він.

Таким чином, за словами Клімкіна, Комітет міністрів РЄ закликає до повного виконання Резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо Криму, а Рада Європи долучається до виконання цієї резолюції.

"КМРЄ закликав скасувати рішення про заборону Меджлісу і про заборону лідерам Меджлісу в’їзду до Криму. Ще один важель тиску на РФ!" - констатував глава МЗС України.

Він додав, що Комітет міністрів РЄ також запропонував Комісару Ради Європи з прав людини розглянути можливість вжиття заходів щодо оцінки ситуації з правами людини в Криму.

Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН 19 грудня 2016 року на 71-й сесії ухвалила резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)». Текст документа внесла українська делегація, на пленарному засіданні про нього висловився заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця. З протестом виступив представник Москви. За ухвалення резолюції проголосували 70 країн, ще 77 утрималися, а проти виступили 26 делегацій, серед яких – делегації Росії, Вірменії, Білорусії, Китаю, Індії, Сербії, Узбекистану та інших країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>