Путін не зацікавлений у добросовісних переговорах про мир в Україні - ISW

Путін не зацікавлений у добросовісних переговорах про мир в Україні - ISW

Укрінформ
Російський лідер Володимир Путін не зацікавлений та навряд чи буде зацікавлений у найближчому майбутньому в справжніх переговорах про мир в Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ISW.

Аналітики ISW продовжують вважати, що Путін не зацікавлений у добросовісних переговорах та лише імітує зацікавленість у переговорах в окремих випадках у рамках ширших інформаційних зусиль, спрямованих на те, щоб спонукати Захід піти на поступки, які б порушили суверенітет України.

Зазначається, що Путін навряд чи буде зацікавлений у добросовісних переговорах в осяжному майбутньому, враховуючи, що нещодавно він виклав теорію російської перемоги в Україні, що ґрунтується на припущенні, що російські війська здатні до невизначеного в часі повзучого просування на полі бою, щоб перечекати західну підтримку України.

Читайте також: Міністерка фінансів США спростувала закиди Путіна у «крадіжці» російських активів

Переважна більшість країн та міжнародних організацій, які взяли участь в ініційованому Україною Глобальному саміті миру у Швейцарії 15-16 червня, підписали спільне комюніке, в якому підтвердили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Близько 80 країн та міжнародних організацій підписали комюніке, хоча Саудівська Аравія, Індія, ПАР, Вірменія, Бахрейн, ОАЕ та Бразилія (яка була присутня на саміті як "спостерігач") були серед країн, які не підтримали комюніке.

В Офісі Президента України підкреслили, що метою саміту було сприяння "справедливому миру ... на основі Статуту ООН та міжнародного права", заручитися підтримкою міжнародної спільноти у припиненні війни на умовах, які не порушують міжнародне право, не ставлячи під загрозу територіальну цілісність чи суверенітет України.

Читайте також: Швейцарія готова провести й другий Саміт миру для України

Як повідомляв Укрінформ, 15-16 червня у швейцарському місті Бюргеншток пройшов перший Саміт миру, участь у якому взяли 92 країни й вісім міжнародних організацій. Усі учасники саміту підтримали територіальну цілісність України.

Напрацьовані результати Саміту миру будуть передані представниками РФ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-