Українські військові вибили росіян з околиць Орлівки Донецької області - Сирський

Українські військові вибили росіян з околиць Орлівки Донецької області - Сирський

Укрінформ
Українські захисники вибили військових РФ з околиць Орлівки Покровського району Донецької області.

Як передає Укрінформ, про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Фейсбуці.

«Хочу відзначити мужність, стійкість і героїзм військовослужбовців 3 штурмової та 25 окремої повітряно-десантної бригад. Вони сміливими та рішучими діями вибили противника, який прорвався на околицю Орлівки», - заявив він.

За словами Сирського, ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Для зміцнення оборони на Авдіївському напрямку він виділив додаткові резерви та боєприпаси.

"Ворог продовжує активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту. Особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону і захопити Тоненьке, Орлівку, Семенівку, Бердичі, Красногорівку, наголосив головнокомандувач. Тривають жорсткі бої в районах Вербове та Роботине, над якими ворог намагається повернути контроль", - додав він.

Як повідомив Сирський, він розпочав роботу в районі бойових дій з ОТУ "Донецьк", у частинах, які тримають оборону на Авдіївському напрямку.

"Успіх будь-якого бою залежить від якості планування і того, наскільки успішно замисел командира реалізовується його підлеглими. Це визначається насамперед досвідом й майстерністю командувача та командирів, вмінням правильно оцінити обстановку і прийняти адекватні та своєчасні рішення. На рівні командирів батальйонів, рот і взводів головне забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника вогнем всіх засобів", - підкреслив головнокомандувач.

Читайте також: Бригада, яка обороняла Авдіївку, відійшла на ротацію вперше за два роки

Сирський повідомив, що під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці росіян, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках.

"Мною було вжито всіх заходів для виправлення ситуації на місці, з виділенням додаткового ресурсу боєприпасів та матеріальних засобів, а також необхідних резервів", - наголосив головнокомандувач.

Як повідомляв Укрінформ, під час перебування на передових командних пунктах у районі ведення бойових дій для покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами Сирський невідкладно на місці ухвалив декілька рішень.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-