Сирський

05 грудня 2022

24 жовтня 2022


росія ризикує наступити на ті самі граблі у разі повторного наступу з півночі - Сирський

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський вважає, що загроза повторного наступу військ рф на північному напрямку існує, однак це лише призведе до негативних наслідків для російської армії.


Загроза застосування росією ядерної зброї існує – командувач Сухопутних військ ЗСУ

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський вважає, що світ має серйозно сприймати погрози російського диктатора володимира путіна про застосування ядерної зброї.

27 вересня 2022

11 вересня 2022

13 серпня 2022


Командувач Сухопутних військ ЗСУ закликає не вірити заявам ворога про «перемоги» на фронті

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський закликає критично ставитися до поспішних заяв про ситуацію на фронті, особливо у ворожих джерелах інформації.

02 серпня 2022


Командувач сухопутних військ ЗСУ передав нацгвардійцям нові квадрокоптери

Командувач сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський передав для потреб підрозділів Національної гвардії України (НГУ), які виконують бойові завдання на Донбасі у взаємодії з підрозділами ЗСУ, нові квадрокоптери.

14 травня 2022

19 квітня 2022

29 березня 2022


Кожна ракета потрапляє в ціль: командувач оборони Києва про допомогу Заходу

Командувач оборони Києва та області – командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявляє, що допомогу західних партнерів українські військові використовують максимально ефективно - кожна ракета потрапляє в ціль.

13 березня 2022

09 березня 2022


Командувач оборони Києва: Готові влаштувати російському війську негостинну зустріч

Київ готовий влаштувати російському війську негостинну зустріч, заявляє командувач Сухопутних військ Збройних сил України – командувач оборони Києва генерал-полковник Олександр Сирський.

28 лютого 2022

08 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-