З російського полону в межах 24 обмінів повернули 808 людей

З російського полону в межах 24 обмінів повернули 808 людей

Укрінформ
Україна станом на 2 жовтня повернула з російського полону 808 людей в межах 24 обмінів.

Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Станом на сьогодні (2 жовтня – ред.) вже проведено 24 обміни полоненими, 808 осіб повернуто з полону", – зазначила Маляр.

Вона нагадала, що на початку повномасштабного російського вторгнення постановою Кабінету Міністрів був створений Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, який працює на базі Головного управління розвідки Міністерства оборони, та об’єднує в собі понад десять державних установ та організацій.

У цьому контексті заступниця міністра оборони підкреслила, що Україна виконує всі норми Женевських конвенцій щодо питань поводження з військовополоненими.

Вона опублікувала контактні дані штабу, де родичі військовополонених та безвісти зниклих можуть отримати юридичну чи психологічну допомогу та просто інформацію.

Читайте також: Україна не включає у списки на обмін полонених, які відмовляються повертатись до рф

Адреса приймальні – місто Київ, вулиця Спаська 37. Консультаційна лінія: +38 (095) 412 74 24, понеділок-п’ятниця 10:00 – 16:00. Запис на прийом: +38 (044) 425 12 09 понеділок-п’ятниця 09:00 – 17:00.

За її словами, наразі штабом проведено 380 особистих прийомів людей, які шукали своїх безвісти зниклих родичів, та понад 3000 консультацій телефоном. Окрім того, штабом опрацьовано понад шість тисяч запитів про статус особи. Маляр уточнила, що це запити родичів, які шукають своїх безвісти зниклих членів родин-військовослужбовців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-