Полонені

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 червня 2024


В ООН мають точну інформацію про катування полонених України у РФ - голова Моніторингової місії

У Раді ООН з прав людини країнам доповідають про звіти Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ), в яких документуються катування і жорстоке поводження з українськими полоненими в Росії.

20 червня 2024


Рідні полонених пропонують запровадити термін «полонені великих термінів утримання»

Мати військовополоненого бійця 36 ОБрМП Юрія Гульчука, Мілана Компанієць, запропонувала ввести в Україні термін «полонені великих термінів утримання» щодо осіб, які уже довгий час перебувають у полоні, і запровадити для них довгі терміни реабілітації.

19 червня 2024


У Женеві відбулася акція на підтримку українських військових у полоні РФ

У Женеві поблизу штаб-квартири ООН відбулася мирна демонстрація на підтримку полонених і зниклих безвісти українських військових, незаконно позбавлених особистої свободи цивільних та неправомірно засуджених українців.


ГУР ідентифікувало росіян, які розстріляли чотирьох українських полонених біля Роботиного

Головне управління розвідки Міністерства оборони України ідентифікувало військових злочинців – військослужбовців російської армії, які розстріляли чотирьох українських військовополонених поблизу Роботиного Запорізької області.

18 червня 2024

16 червня 2024

15 червня 2024


Лубінець сподівається, що Саміт миру дозволить знайти нових посередників для обміну полоненими з РФ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вважає, що Саміт миру дасть можливість донести позицію України, а також знайти нових посередників для обміну з РФ військовополоненими, цивільними заручниками і повернення українських дітей додому.

14 червня 2024


Лубінець відповів Москальковій: Україна готова забрати усіх захисників та захисниць з полону РФ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у відповідь на публікацію російської уповноваженої з прав людини Тетяни Москалькової заявив, що Україна готова забрати усіх захисників та захисниць з полону.


У Лісабоні відбудеться мітинг на підтримку полонених Росією українців

Українська громада в Португалії проведе 15 червня у центрі Лісабона мітинг у рамках всесвітньої акції «Voices of captives» («Голоси полонених») на підтримку всіх українців, які перебувають у російському полоні.

11 червня 2024


Перед посольством РФ у Ризі проведуть акцію «Голоси полонених»

У рамках всесвітньої акції «Voices of captives» («Голоси полонених») біля російського посольства в Ризі 15 червня відбудеться мітинг на підтримку військових, зниклих безвісти та військовополонених захисників України.


Родичі українців, які перебувають у полоні РФ, розпочали міжнародний адвокаційний тур

Родичі українців, які перебувають у полоні РФ, проведуть міжнародний адвокаційний тур Save ukranian prisoners of war («Врятуйте українських військовополонених») за участі родин полонених, зниклих безвісти захисників України та військового, який пройшов полон.

10 червня 2024

08 червня 2024

05 червня 2024

04 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-