Загальна мобілізація у рф вигідна Україні, вона буде ударом по режиму путіна — ГУР

Загальна мобілізація у рф вигідна Україні, вона буде ударом по режиму путіна — ГУР

Укрінформ
Оголошення загальної мобілізації в рф буде значним ударом по режиму путіна. Згідно з опитуванням, війну підтримують переважно росіяни старше 50 років, молодь йти воювати не хоче.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Kyiv Post повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький.

«Оголошення загальної мобілізації – це буде значний удар по режиму путіна, тому що означатиме визнання, що росія не змогла виконати всі поставленні завдання, що так звана «спеціальна операція» путіна не досягла результату і те, що йде реальна війна. Крім того, оголосити загальну мобілізацію – це значить оголосити війну Україні та визнати те, що росія є країною-агресором. На сьогодні ми почали збирати інформацію – дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика у російській федерації», - зазначив Скібіцький.

Він зауважив, що лідер кпрф зюганов й інші російські політичні діячі почали заявляти про необхідність оголошення війни та мобілізації, аргументуючи це тим, що йдеться про війну не просто з Україною, а з НАТО і США.

Читайте також: Фукуяма пояснив, чому путін не оголошує загальної мобілізації

Водночас на думку Скібіцького, оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку Україні, тому що протестні настрої в росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче.

«Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь – 20-30 років. Через те саме оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни», - відзначив Скібіцький.

Також він нагадав, що питання мобілізації обговорюється керівництвом російської федерації з самого початку війни. Після втрат особливо у Київській, Чернігівській областях і на півдні України, вони почали застосовувати різні підходи для того, щоб поповнювати свої ресурси і компенсувати втрати. Було сформовано так звані добровольчі батальйони, батальйони з резервістів, залучено ті ж самі приватні військові компанії, потім пішло формування третього армійського корпусу – створення нових об’єднань збройних сил російської федерації. Пізніше з’явився указ президента путіна стосовно збільшення чисельності збройних сил до 137 тис. військовослужбовців – це все спрямовано на те, щоб поповнювати ресурси та продовжувати подальші активні бойові дії.

Читайте також: Українська розвідка наразі не бачить ознак воєнного чи політичного перевороту в росії

Як повідомляв Укрінформ, загарбники хотіли мобілізувати чоловіків на захоплених у 2022 році територіях Луганської області, але наразі їх намір повністю провалився.

18 вересня у тимчасово окупованому Криму російські загарбники влаштували перевірку готовності до мобілізації, оприлюднивши указ про заборону чоловікам залишати півострів, а згодом видаливши його.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-