російські ЗМІ перекручують статті західних медіа так, щоб створити ілюзію «перемог»

російські ЗМІ перекручують статті західних медіа так, щоб створити ілюзію «перемог»

Укрінформ
російська пропаганда використовує матеріали провідних західних медіа для маніпуляцій, спрямованих на російськомовну аудиторію України.

Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації РНБО, передає Укрінформ.

"Начебто цитуючи матеріал The Washington Post, медіа рф пишуть, що у західних експертів «згасає ейфорія щодо успіхів ЗСУ після звільнення росією ключових населених пунктів на Донбасі». В оригіналі йдеться про те, що росія адаптує свою тактику на Донбасі через брак людських ресурсів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: рф використовує коментарі експерта зі США для поширення фейків про боєприпаси в Україні

Також в Центрі протидії дезінформації спростували маніпуляцію російських медіа, які, посилаючись на матеріал у The Economist, стверджують, що західні експерти визнають, що всупереч санкціям, росія збільшила обсяги експорту нафти.

"Справді, економісти наголошують, що Угорщина, Чехія та Словаччина збільшили закупівлю російської нафти. Водночас ті ж експерти кажуть, що надлишок росія змушена продавати з величезними знижками", - наголосили у ЦПД.

В Центрі протидії дезінформації зазначили, що використання окремих тез західних медіа формує серед російськомовного населення хибне враження щодо успіхів росії на економічному та військовому фронтах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-