Фейк

21 травня 2022


кремль розганяє фейки про «підступні плани» Польщі щодо України

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України оприлюднив добірку фейків, спродукованих росією, у яких йдеться, що Польща має підступний намір перейти на бік росії та захопити західну частину України.

20 травня 2022

19 травня 2022


«Азовсталь» та підрив продовольчої безпеки Заходом – які фейки поширює рф

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України оприлюднив добірку дезінформацій, маніпуляцій та фейків, які російська пропаганда спродукувала станом на ранок 19 травня.

18 травня 2022


роспропаганда взялася за «Байрактари»

кремлівські пропагандисти поширили фейковий лист нібито від керівника Офісу Президента Андрія Єрмака головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному про "обмеження використання безпілотників "Байрактар" для унеможливлення їх збиття.

17 травня 2022


росія поширює нові фейки про українських військових та «націоналістів»

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України оприлюднив добірку дезінформацій, маніпуляцій та фейків, які російська пропаганда спродукувала станом на ранок 17 травня.

16 травня 2022


роспропаганда маніпулює «розколом» урядової коаліції Болгарії - ЦПД

рф стверджує, ніби проросійська Болгарська соціалістична партія погрожує виходом з коаліції, якщо уряд вирішить допомагати Україні зброєю. Також нав'язується думка, що військова допомога Україні не підтримується болгарським суспільством.

15 травня 2022


На Херсонщині росіяни запускають фейк, що проводять перепис для ООН

На території тимчасово окупованої Херсонщини у селі Стрілкове (Генічеський район) російські окупанти та колаборанти пояснюють необхідність "перепису" населення тим, що проводять його начебто як частину всеросійського перепису для ООН.

14 травня 2022


роспропаганда поширює фейки про конфлікт між командами Зеленського та Залужного

Прокремлівські медіа та телеграм-канали поширюють дезінформацію про розпалювання конфлікту між командами Президента Володимира Зеленського та головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.


у росії перекрутили слова сенатора США і просувають фейк про «перемогу» в інформвійні із Заходом

російська пропаганда використовує американського сенатора від Республіканської партії Роба Портмана для просування тези про те, що Захід "програв" росії в інформаційній війні.

13 травня 2022

12 травня 2022

11 травня 2022


кремлівська пропаганда розганяє фейк про миротворців і показує «листа від ЗСУ» із помилками

російські пропагандистські канали поширили лист нібито від Збройних сил України на ім’я голови Державної прикордонної служби Сергія Дейнеко щодо введення на територію України польсько-литовського миротворчого контингенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-