Фейк

17 травня 2019

Жорсткі заходи Facebook, Google та Twitter проти фейків дали результат - Єврокомісія

Єврокомісія оприлюднила чергову доповідь щодо дотримання глобальними інтернет-платформами, такими як Facebook, Google та Twitter, умов так званого Кодексу поведінки проти дезінформації, до якого онлайн-ресурси приєдналися перед європейськими виборами.

Британський посол розповіла, як на неї напали інтернет-тролі з РФ

Надзвичайний і Повноважний посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявляє, що Російська Федерація активно займається поширенням дезінформації з метою розколу в суспільствах України та Великої Британії.

15 травня 2019

13 травня 2019

Російські ЗМІ на "похороні" Доренка взяли "коментар" у померлої співачки

Російський пропагандистський телеканал «Звезда» взяв «коментар» про смерть журналіста Сергія Доренка у народної артистки СРСР, оперної співачки Олени Образцової, яка нібито була на його похороні.

11 травня 2019

09 травня 2019

08 травня 2019

07 травня 2019

Супрун подала позов проти журналіста "1+1"

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун подала судовий позов проти журналіста телеканалу “1+1” Олександра Дубінського про захист честі, гідності та ділової репутації.

06 травня 2019

02 травня 2019

Росія планує запустити фейк, що Апаршин є “агентом КДБ/ФСБ” - Гриценко

Лідер "Громадянської позиції" та колишній кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що Росія планує запустити фейки про радника новообраного президента Володимира Зеленського Івана Апаршина - нібито останній є "агентом КДБ/ФСБ".

01 травня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-