Щодня вчиняється 200-300 воєнних злочинів - Венедіктова у Гаазі

Щодня вчиняється 200-300 воєнних злочинів - Венедіктова у Гаазі

Фото
Укрінформ
У Гаазі розпочалася спільна пресконференція прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана та генпрокурора України Ірини Венедіктової.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, пресконференція проходить у будівлі Євроюсту.

Першою слово мала генпрокурор України Ірини Венедіктова, яка зазначила, що судовий фронт є дуже важливим, адже “щодня вчиняється близько 200 – 300 воєнних злочинів”.

Вона також наголосила, що в Україні постійно ведуться бойові дії.

Читайте також: російському військовому оголосили підозру через смерть 10 цивільних на Чернігівщині

“Це жорстока війна. Ми не маємо доступу до окуповнаних територій, але я сподіваюся, що завдяки міжнародним колегам ми зможемо досягти справедливості”, - сказала Венедіктова.

Участь у пресконференції також беруть генеральний прокурор Литовської Республіки Ніда Грунскєнє, національний прокурор Даріуш Барський та президент Агентства Європейського Союзу з питань співробітництва у сфері кримінальної юстиції (Євроюсту) Ладіслав Хамрана.

Як повідомляв Укрінформ, Євроюст організовує пресконференцію разом з Офісом прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) після координаційної зустрічі спільної слідчої групи щодо розслідування ймовірних міжнародних злочинів, скоєних в Україні.

Прокурор МКС Карім Хан оголосив 17 травня про відправлення в Україну для розслідування злочинів, скоєних під час російського вторгнення, групи із 42 слідчих та експертів, що є найбільшою місією за кількістю персоналу, яка коли-небудь відряджалася на місця.

Фото: Ірина Драбок

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-