Воєнні злочини

21 травня 2022


Право на безоплатну правову допомогу отримали кілька категорій потерпілих під час війни

Потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту, а також особи, які втратили документи, отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу.


Подоляк у відповідь на цинічну публікацію NYT: Може, автор хоче приїхати в Бучу?

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розкритикував видання The New York Times за статтю, в якій редакція припустила, що Україні, швидше за все, доведеться піти на територіальні поступки, щоб зупинити війну.

20 травня 2022


Генпрокурори п'яти країн заявили про підтримку України у розслідуванні воєнних злочинів рф

Генеральні прокурори п’яти країн: Великої Британії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії підтримали генерального прокурора України Ірину Венедіктову у розслідуванні воєнних злочинів російської федерації.


Перший вирок військовому рф за вбивство цивільного в Україні оголосять 23 травня

Солом’янський райсуд Києва після дебатів у справі щодо вбивства мирного жителя Сумщини російським військовиком Вадимом Шишимаріним пішов до нарадчої кімнати для ухвалення вироку, оголошення якого заплановане на 12 годину 23 травня.

19 травня 2022


Євросоюз розширить групу з розслідування російських воєнних злочинів в Україні

Єврокомісія докладає зусиль для допомоги українським та міжнародним слідчим органам у розслідуванні воєнних злочинів, що були скоєні загарбниками рф на тимчасово окупованих територіях України. І до цієї роботи можуть приєднатися країни ЄС, які вже розпочали власне розслідування.

18 травня 2022

17 травня 2022

16 травня 2022

14 травня 2022


Українці рятували євреїв від нацистів, а тепер світ має захистити українців від росії – МЗС

Українці, яким надано звання Праведників народів світу, у роки Другої світової війни рятували євреїв від нацистів, а тепер небайдужі люди світу мають захистити українців від російської агресії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-