Воєнні злочини

29 вересня 2023

26 вересня 2023

25 вересня 2023


Російські військові закатували деяких українських жертв до смерті - глава спецкомісії ООН

Глава Комісії з розслідування воєнних злочинів та інших зловживань, скоєних під час вторгнення Росії в Україну Ерік Мьосе заявив, що російські військові закатували деяких українських жертв до смерті.


Міжнародні юристи готують досьє для МКС про використання Росією голоду як зброї

Юристи-правозахисники у взаємодії з Офісом генпрокурора України готують досьє воєнних злочинів для Міжнародного кримінального суду з обвинуваченнями Росії в навмисному спричиненні голоду.

23 вересня 2023

22 вересня 2023


Російські хакери полюють в Україні за розслідуваннями воєнних злочинів

Російські шпигуни використовують хакерів для здійснення кібератак на комп’ютерні системи правоохоронних органів України, намагаючись ідентифікувати та отримати докази, пов’язані з імовірними російськими воєнними злочинами.

21 вересня 2023


Світ не допустить безкарності за депортацію українських дітей - Костін

Видані Міжнародним кримінальним судом ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна та російської дитячої омбудсманки Марії Львової-Бєлової, свідчать про те, що світ не допустить безкарності за тяжкий злочин депортації українських дітей.


Притягнення РФ до відповідальності визначатиме майбутнє світу - Президент Естонії

Росія веде жорстоку війну на знищення України, керуючись лише своїми неоімперіалістичними прагненнями, тож від того, як саме завершиться ця війна, і чи будуть загарбники притягнуті до відповідальності за свої злочини, залежить майбутнє усього світу.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Допоможіть врятувати українських дітей: Зеленська звернулася до Генсека ООН

Дружина Президента України Олена Зеленська звернулася до Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша та всієї Організації загалом, аби допомогли повернути з Росії в Україну дітей, викрадених з окупованих територій.


Об 11:00 - презентація розслідування вбивств на ЗАЕС за участю «Росатома»

19 вересня об 11:00 - презентація дослідження «Ядерна в’язниця: як «Росатом» перетворив найбільшу в Європі атомну електростанцію на катівню і як світ може це зупинити» від документаторів та розслідувачів міжнародних злочинів  Truth Hounds. 

15 вересня 2023

14 вересня 2023


Злочини РФ проти українських журналістів: у Музеї війни відкрилася виставка

У виставковому центрі на території Національного музею історії України у Другій світовій війні «Україна розп'яття» відкрилась виставка матеріалів, що свідчать про злочини Росії проти українських журналістів.

12 вересня 2023

11 вересня 2023


У Ризі відбувається юридична конференція РЄ «На шляху до справедливості для України»

У Ризі розпочалася неформальна конференція високого рівня «На шляху до справедливості для України», організована Радою Європи та Латвією, на якій визначать шляхи забезпечення відповідальності Росії за злочини, скоєні в Україні, та повернення викрадених РФ українських дітей до родин.


До роботи Міжнародного центру в Гаазі варто залучити всесвітньо відомих науковців і практиків - Костін

Генеральний прокурор Андрій Костін обговорив із комісаром ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерсом роботу Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії та наголосив на важливості залучення до його роботи всесвітньо відомих науковців і практиків.

10 вересня 2023

09 вересня 2023

08 вересня 2023


Держбюро розслідувань готове надати спецдоповідачці ООН інформацію про злочини Росії

Директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов обговорив із спеціальною доповідачкою ООН з питань тортур та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність видів поводження чи покарання, Еліс Джілл Едвардс питання співпраці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-