У наступну хвилю мобілізації призовуть не тільки офіцерів – ЗСУ

У наступну хвилю мобілізації призовуть не тільки офіцерів – ЗСУ

Укрінформ
Мобілізація в Україні проводиться залежно від потреб у військових спеціалістах.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ сказав начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач, передає кореспондент Укрінформу.

"Хвиль мобілізації не було, вона у нас одна. В один період (часовий — ред.) ми більше мобілізовували, в другий менше, зараз ще менше мобілізовуємо. І наступної хвилі наразі не передбачається. Якщо навіть припустити, що вона буде, то мобілізовуватимуть не тільки офіцерів. Все залежить від обстановки, яка на бойових порядках, і від потреби у військовослужбовцях. Можливо це будуть офіцери, можливо це будуть сержанти, можливо, солдати”, - розповів Горбач.

Читайте також: Мобілізацію можуть продовжити після 24 травня – роз’яснення ЗСУ

Він додав, що військовозобов'язані були призвані на військову службу за військово-обліковими спеціальностями.

“Вони були призвані за військово-обліковими спеціальностями. Ті, які не за прямими, протягом якогось часу були перенавчені. Також ми зараз призиваємо тих, хто має досвід проходження військової служби або досвід проходження навчальних зборів під час воєнного стану”, - сказав Горбач.

За його словами, порівняно з 2014 роком, коли також була оголошена мобілізація, спостерігається більше мотивації у людей іти на військову службу.

Читайте також: У рф на війну з Україною наказали набирати по 200 «добровольців» щотижня

“Це набагато мотивованіші люди, і відбувається це, мабуть, тому, що зараз у нас війна йде в набагато більших масштабах, і майже всі люди прониклися тим, що треба обороняти державу. Крім нас, цього ніхто не зробить. Тому мотивація нині на військову службу досить висока. Є дійсно особи, які ухиляються від цього обов'язку, але їх мало, і на загальну картину це майже не впливає”, - сказав Горбач.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого Указом Президента в Україні у зв'язку з військовою агресією російської федерації оголошено мобілізацію. Мобілізація проводиться протягом 90 діб із дня набуття чинності цього Указу.

Начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач повідомив, що залежно від ситуації, мобілізація може бути продовжена після 24 травня.

Із 24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Сили територіальної оборони та весь український народ ефективно чинять спротив російським військам і завдають їм великих втрат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-