Вторгнення в Україну передбачалося як початок, рф хоче захопити й інші країни - Зеленський

Вторгнення в Україну передбачалося як початок, рф хоче захопити й інші країни - Зеленський

Укрінформ
Плани росії захопити південь України, аби отримати вихід на кордон із Молдовою, лише підтверджують, що вторгнення в нашу країну передбачалося як початок, а далі рф захоче захопити інші країни.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час відеозвернення, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні з посиланням на російських військових була поширена новина про те, що начебто їхнім завданням зараз є встановлення контролю над півднем України та вихід до кордону Молдови. І нібито там, у Молдові, порушуються права російськомовних… Що ж, це тільки підтверджує те, що я вже неодноразово говорив: російське вторгнення в Україну передбачалося тільки як початок, а далі вони хочуть захопити й інші країни", – констатував глава Української держави.

Зеленський зауважив, що Україна захищатиметься стільки, скільки потрібно, щоб зламати цю амбіцію росії. Він наголосив, що всі народи мають боротися разом з українцями та допомагати Україні, оскільки саме вона стала першою на цьому шляху. "А хто далі? Якщо той, хто може опинитися далі, хоче залишитися сьогодні нейтральним, щоб не втратити щось, то це – найбільш ризикована ставка насправді. Бо ви втратите все", – підкреслив Президент.

Читайте також: Зеленський: ЗСУ - це фундамент, на якому має стояти фортеця з нашої національної єдності

У контексті так званого захисту російськомовного населення, про яке говорять російські посадовці, Зеленський зазначив, що територія, на якій рф варто було б попіклуватися про права російськомовних, – це сама росія, де немає свободи слова, свободи вибору і просто не існує права на іншу думку.

"Де процвітає бідність і де людське життя нічого не варте. Аж настільки, що вони їдуть до нас, їдуть на війну, щоб вкрасти собі хоч щось, що нагадує нормальне життя. Знаєте, як раніше говорили про найбільшу мрію: побачити Париж і померти. А від їхньої поведінки тепер просто шок. Бо їхня мрія тепер – вкрасти унітаз і померти", – додав він.

Читайте також: Дії загарбників можуть лише відтягувати час, коли їм доведеться піти з нашої території - Зеленський

Як повідомлялося, виконувач обов'язків командувача військ центрального військового округу рф рустам міннекаєв заявив, що одним із завдань російської армії під час другої фази війни є встановлення повного контролю над сходом і півднем України. Він зазначив, що контроль над півднем України дасть змогу отримати вихід до самопроголошеної Придністровської республіки, де начебто утискають російськомовне населення.

Фото: Верховна Рада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-