У Ради просять дозволити заводу в Шостці виготовляти боєприпаси

У Ради просять дозволити заводу в Шостці виготовляти боєприпаси

Воєнний стан
Укрінформ
Концерн «Укроборонпром» звернувся до народних депутатів України із закликом ухвалити законопроект №9032, який дозволить шосткинському підприємству «Зірка», що на Сумщині, відновити виробництво боєприпасів.

Про це повідомляє прес-служба концерну

"ДК "Укроборонпром" закликає народних депутатів України підтримати законопроект, який дозволить Казенному підприємству "Шосткинський казенний завод "Зірка", розпочати роботу та долучитись до відновлення вітчизняної боєприпасної галузі», - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, завдяки спільним зусиллям Мінекономрозвитку і торгівлі, Міноборони та "Укроборонпрому" наразі формується комплекс підприємств, які будуть виготовляти артилерійські снаряди. І шосткинська "Зірка" у ньому має посісти своє важливе місце.

«Для цього на заводі є високопрофесійні кадри, устаткування та спеціально обладнанні приміщення з надвисоким рівнем безпеки. Відтворити такі виробничі та кадрові умови в іншому місці України у короткостроковій перспективі - просто неможливо», - запевняють в "Укроборонпромі".

Читайте також: Україна і Туреччина хочуть будувати авіаційні та морські платформи для ОПК

У разі ухвалення законопроекту, зареєстрованого у ВРУ у вересні цього року, шосткинська "Зірка" зможе стабільно працювати, виплачувати зарплатню, модернізувати потужності та створювати нові робочі місця, інформують в Укроборонпромі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-